• kendini ortaçağ şovalyelerine, sesini de elektro gitar sesine benzettiğim muhteşem vokal
  • avril lavigne ile ne ara evlenmiş çözemediğim adam.alakasız iki tip.lakin magazin bölümünü geçersek sesi savin' me ile efsaneleşmiştir.sen ne güzel bir şarkısın hatta ne güzel bir klibe sahipsin,saygı duyulur.
  • sesine kötü diyen çarpılır ama tipi... -zeus günah yazmasın- o ne tip allasen.

bence tipi yüzünden insanlar kıl oluyor, başka açıklama bulamıyorum. tipi bir chris cornell olsa şu muameleyi görmezdi.

(bkz: la bu chad size netti gardaş)
  • buğulu bir sese sahip vokal. ayrıca öyle bir çatallı sesi vardır ki, normalde kulak tırmalayan bu özellik, sadece bu adamda kendini dinletir.
  • ses tellerindeki kist nedeniyle ameliyat olan nickelback solisti. operasyondan sonra dinlenmesi gerektiği için 2016`ya kadar şarkı söyleyemeyecek. acil şifalar diliyorum. umarım bir gün istanbul'a gelir.
  • gerçekten iyi bir vokal ve şarkı yazarı olduğunu düşünüyorum. canlılarda da stüdyo kalitesinde performans veriyor. sebepsiz yere bir nefret var, yazık gerçekten.
  • nicolas cage olduğunu düşündüğüm nickelback solisti.
  • lullaby klibini seyrederken kendisinde bir değişiklik olduğunu anlamış ama ne olduğunu çözememiştim. avril lavigne ile olan münasebeti dolayısıyla internetten baktığım birkaç fotoğrafıyla birlikte burun şeklinin değiştiğini anladım. eski hâli de iyiydi, şimdiki hali de yakışıklı. avril ile mutluluklar dilerim.
  • bazen şarkılarının 15 dakika içinde umulmadık bir şekilde ortaya çıktığını söyleyen sarı saçlı, muhteşem sesli vokal gitarist*
  • çirkin olmasa da çok fazla da yakışıklı olmayan ama inanılmaz bir karizmaya sahip güzel sesli insan..
    spider man için hero'yu yaptıktan sonra gözümdeki değeri 10 kat artmıştır
hesabın var mı? giriş yap