• gezi parkı eylemi'nde direnişçilere yardım için kapılarını açan otel. doktoru kapıda bekledi, çalışanları güler yüzle karşıladı, su dağıttılar, lobilerini açtılar dinlendirmek için, tuvaletlerini kullandırdılar. helal olsun böyle insanlara. çalışanlarına binlerce kez daha teşekkür ediyorum, herkes adına.
  • kapıdaki görevliden tuvalette saçlarımızı yıkamak için şampuan istediğimizde "senin bıyığına kurban olurum, bekle arkadaşlara söyliyim getirsinler" gibi inanılmaz hoş bir tepki almışlığım vardır. teşekkürler tüm yardımları için.

başkasına söylememem konusunda iyice tembihlediler yalnız, otele şampuan istiyoruz diye hücum etmeyiniz lütfen :)
  • gazdan nefes alamayan, bayılan, yardım isteyen gezi parkı eylemcilerine kapısını kilitleyen otel.

http://m1305.hizliresim.com/19/z/nn5ch.jpg
  • gezi parkı olaylarında, kapısını direnişçilere açan, çalışanlarının çok zarif davrandığı ve hazırda bulundurduğu doktoruyla yardımlarını esirgememiş olan oteldir. müteşekkiriz.
  • an itibariyle kapılarını sonuna kadar gezipark direnişçilerine açmıştır. ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.
  • içeri girer girmez dev boyuttaki ağa ceylan portresinin gözünüze girdiği, tavan yükseliğiyle hobbit gruplarını ağırlamaya fevkalade uygun beş yıldız.
  • divan otel kadar sempatik gezi oteli. dün gece önünde yüzlerce insan yediği gazdan ayıldı.
  • is gorusmelerini ingilizce yapan labirent gibi katlara sahip otel.ceylanlar tarafından satın alındığında 45milyon dolar civarinda parayla restorasyon yapılarak ceylan intercontinantal olarak adlandırılmıştır.bünyesindeki 3000 otelle dünyanın en büyük oteller zinciri olan intercontinental oteller zincirinin en lüks grubu olan 141 intercontinental otelinden biridir.ayrıca hizmet kalitesi bakımından bütün avrupa,orta doğu ve afrikadaki intercontinental otelleri arasında ilk onda gelir.
  • en ust katindaki panaromik manzarasi conrad'la ritz carlton'la karsilastirildiginda pek romik kalan oteldir. nitekim tanimda bogazi uzak tutan "city lights bar" isimlendirmesi isabetsiz degildir. ayrica resimli sozluklerde "rukus" sozcugunun yanina bu otelin bir odasinin resmini koyarsaniz cok yerinde olur.
  • önceki gün yaşandığı iddia edilen olayın aslını bilmiyorum fakat bugün direnişçilere kapılarını sonuna kadar açmış oteldir. limon ve su servisi yaptılar, insanları otelin içine yemek salonuna aldılar. yemek salonu da biber gazı almaya başladığında insanları en üst kattaki konferans salonuna aldılar.

ilk katında doktorlar vardı. bunun harici otel çalışanları sanki müşteriymişiz gibi her konuda yardımlarını sunup destek oldular.
hesabın var mı? giriş yap