• tek bir şarkıyla senelerdir hafızamızda hatıramızda yer kaplayan bir insandır bu cenk sökmen.. bu insan bir yandan da yıllarca aynı takımda oynadığımız can bora isimli bir arkadaşımıza acayip benzer.. can bora da müzikle alakalı olarak nefis cenk sökmen taklitleri yapardı.. muhakkak'ı söylemeye başlayınca yıkılırdık.. şu noktada farkediyorum ki bu adam hakkında birden fazla cümle kurmak gerçekten zormuş.. entriyi bağlamak istiyorum ama olmuyor.. fakat bu hep cenk sökmen'in kabahati sanırım.. bi kaç tane daha abuk klip çekmiş olsa.. yeni bi albüm çıkarsa.. birileriyle falan basılsa nebiliyim.. yok.. hepsi bu kadar..
  • ablası melis sökmen gibi ülkemizde kıymeti bilinmemiş seslerdendir. hala da muadili yoktur.

ne acı!
  • 1990 türkiye eurovision elemelerinde yıldız beyazı adlı şarkıyı muhteşem seslendirmiştir
  • fatih erkoç ekolünden hala severek dinlediğimiz abi.
  • zamanında tutmamış şimdi de unutulmuş o naçizane albümünün en sevdiğim şarkısı "dudaklarında" isimli olanıdır.
    https://youtu.be/thr_xn1h-p0
  • asıl işinin bu olmadığını öğrendiğim isimlerden.
  • eğlenceli insandır, samimidir, zamanında iyi bir albüm yapmıştır, halen açıp dinleyebilirsiniz. devlet opera bale çatısı altında müzikal hayatına devam etmektedir, bir erkek çocuk babasıdır. yeniden bir şarkı ve klip yapması için tarafımdan ısrara maruz kalmaktadır. levent kırca ve şener şen arasına geçip gülümsedikleri bir fotoğraf vardır ki dillere destan; bakınca gülümsememeniz mümkün değildir, rahmetli ajlan albümde back vokalistliğini yapmıştır ve aynı zamanda yakın çevre arkadaşlarındandır. etrafında da sevilen insandır. sağ olsundur.
  • yaptıgı albumde sen ve ben die bi şarkısı vardı. çok güzel bi şarkıydı.
  • bi ara yaninda uzun sacli 40 yaslarinda cok itici bi kadinla duet yapar yabanci sarkilar soylerlerdi. unutmak istiyorum ama devamli gozumun onune geliyorlar.
hesabın var mı? giriş yap