• ekibine bugün gönderdiği bir mail (kaan fıçı tarafından) twitter'da ifşa edilmiştir.

part1
    part2

--- spoiler ---
    bugün
    tüm mağazalarda müzik yayınını durdurun bu gun. magazalardaki musteri etkinliklerini iptal edin.. bugun ve yarin..
    tüm magazaların (sifreliyse) wifi sifrelerini iptal edin hemen. vatandaş istediği yerden haberleşme imkanına sahip olsun.
    kritik noktalardaki magazalarınızn hassas, evi uzak noktalarda olan, fiziki aciden ilgiye ve desteğe ihtiyacı olabilecek personelini erkenden evine gönderin.
    magazalarınıza siginabilecek vatandaşlara yardım için su, ilkyardım malzemesi vs. eksiksiz bulundurun..
    bu güzel halkı allah korusun ama biz de bize düşeni eksiksiz, kimseyi ayırmadan yapacağız.
    sorusu olan önce sorusunu vicdanina sorsun, gereğini yapsın, sonra isterse şirketine, merkeze sorsun.
    allah utandırmasın.
    c. boyner
    --- spoiler ---

mail haber olmaya başlamış:
    sözlükte başlığı açılmış: cem boyner'den berkin için tüm mağazalara talimat
    yenişafak * ve hürriyet haber yapmış.

sözcü'nün haberine göre boyner grubu açıklama yapmış:

--- spoiler ---

bu sabah yönetim kurulu başkanımız cem boyner’in şirketlerimizin mağazacılık yönetimlerine özel olarak yaptığı iç paylaşımın, şirket içi kurallarımız ve inisiyatifimiz dışında sosyal medya aracılığı ile yayıldığını görüyoruz.
    bu paylaşımın, daha önce yaşanılan toplumsal olaylardan kazandığımız deneyimle, mağazalarımızı oluşabilecek ihtiyaç ve durumlara karşı hazırlamaktan başka amacı yoktur.
    gayet insani nedenlerle yazılmış iç paylaşımın, üzerine olumlu ya da olumsuz anlamlar yüklenerek sosyal medyada kullanılmamasını özellikle rica ederiz.
    saygılarımızla kamuoyuna duyururuz.
    boyner holding
    --- spoiler ---
  • beyazıt öztürk'e neden ses çıkartmıyor diye laf eden lavuklar ses çıkaran cem boyner'e krizi fırsata çeviriyor derler...

koca götüyle oturmuş klavyenin başına elinde patlamış mısır oraya buraya muhalif fikirler savuruyor ciklet adam.

tanım: şahane bir duruş sergileyen işadamı.
  • kendisini elestirmek icin boyner magazalarinin urun kalitesi, pahaliligi referans verilen kişi. boyner magazalarinda boyner markali ürünler mi satiliyor ki kalitesi ve fiyatini kotuluyorsunuz? mavi jeans, adidas, nike, tefal, arçelik, lee cooper, lacoste gibi onlarca firmanın ürünü satılıyor. bunlar arasında "kalitesiz" denebilecek marka yok, ve bu ürünler ismi geçen markaların kendi mağazalarından daha pahalı değil, hatta daha ucuz bile olabiliyor. aynı ürünü başka yerden alacağıma boyner'de varsa oradan almayı tercih ediyorum, çünkü hiç sorun yaşamadan iade edebiliyorum. dürüst iş yapan birileri havladı diye batmaz... adam zengin, ama birilerine milyon dolarlar yedirip haksız kazanmamış, kapitalistse kapitalist, sen değil misin? konuşup halkı galeyana getiriyormuş... hırsıza, katile karşı susa susa ülke bu hale geldi, hala neyin peşindesiniz? cesur adam, şukelasını verdim.
  • gezi parkına yapılacak avm, şayet yapılabilirse boyner grubu bu avm'ye girmeyecek açıklamasını yapmış olan şahıs.
  • "bişbikin sıydırıyıırr cim bıynir iflis idicikk :))"

ahahahahaha hatta ahahahahahahahahhaahahhahahahahhaahaha

hüloooğlara ve domalan mantarlarına kötülenmekle 1 kuruş zarar edecek adam değildir boyner.
    bugün tayyip'in, markalarını bağıra çağıra kötülediği kitlenin %90'ı zaten boyner'in kapısından giremiyor, o markaların adını eve gidene kadar bile aklında tutamaz. geri kalan %10'unun özellikle süslüman kısmı değil tayyip, islam peygamberi haşa yerinden kalkıp boyner'i kötülese yine de boyner de dahil, herhangi bir lüks tüketim mağazasından vazgeçmez.
    facebook'a "yanındayız başbakanım!" yazdıktan 1 saat sonra 2000 tl'lik gözlük almak için gittiği avm'de dar bluzdan fırlayan memintolarını sallayarak gezen bir kitleden bahsediyoruz, işine gelmediği anda o ıslanırcasına taptığı başbakanı bile sallamayıp, kafasına saracağı en parlak ve pahalı kumaşın, twitter profiline r4bia resmi koyduktan 3 dakika sonra blogunda kombinleyeceği en türbo-seksi kıyafetlerin, uzun tuniğinin altından götünü en dik gösterecek donun, dudağına süreceği en ıslak görünümlü rujun derdine düşen bir kitleden. böyle bir canlı türü, değil başbakanın kötülemesiyle, adam online alışveriş sitelerinin giriş sayfasına çükünü sallayan fotosunu koysa yine de vazgeçmez boyner'den de şundan da bundan da. güldürüklüsünüz.
  • boyner mağazaları için hala reklam ihtiyacı olduğunu düşünen insanların karalamaya çalıştığı kişi.
    abiler ablalar, boyner mağzalarını ne zaman boş ve sakin gördünüz?
    ya da şimdi yığılma mı olacak sanıyorsunuz? insanlar tüm mal varlıklarını oraya mı yatıracak bugün verdiği talimattan sonra?
    iyilikten maraz doğar diye boşuna dememişler.
    ben takdir ettim. iyi ki var dedim üstüne bir de, helal olsun dedim.
  • cephede yer almak isteyen herkese yer açacaksın, kimseyi ötekileştirmeyeceksin. adam tüm ticari hayatını bu açıklamayla belki de riske ediyor. takdir edilmeli sahip çıkılmalıdır. şucu bucu olarak ayrışacak kadar çok değiliz. karısı ve kendisine cesaretleti ve insani tavırları nedeniyle teşekkür etmek gerekir. bugünden sonra zaten yeterince güçlü düşmanları olacaktır.
  • zaten sıklıkla boyner'den alışveriş ederdim, şimdi özellikle ve inatla boyner'den alışveriş edeceğim. param; korkusuz ve belli bir duruşa sahip olan bu adama gitsin.
  • yıllar evvel alışverişte taksitlendirme yapmaya yarayan kartların öncüsü advantage card'ı piyasaya sürerek bütün bankaların bu tarz kartlara yönelmesine önayak olmuş, böylece orta ve alt gelir gruplarına mensup insanların giyime, kozmetiğe yani kişisel bakıma daha rahat para harcamasını sağlamıştır. yani diyorum ki:

ey türk gençliği! bugün çevrende ilik gibi manita popülasyonunda yaşanan bu bariz artışın bir numaralı müsebbibi cem boyner'dir. ona çok şey borçluyuz oğlum! yani aslında kızlar da ona çok şey borçlu ama nalet düzen yüzünden sanki biz erkekler daha çok borçluymuşuz gibi duruyor. olsun. öyle ya da böyle biz bu adamın hakkını zor öderiz oğlum benden söylemesi. çok değil daha on sene önceyi düşünmek bile istemiyorum. iğrenç makyajlar, hep aynı kıyafetler falan... kabus gibi lan!

diyeceğim o ki, ben kendisinin yaptığı bu güzelliğin farkında bir insan olarak, her gece yatmadan evvel ilk iş kendisine hayır duaları ediyorum. şaka lan şaka, önce allahım sen annemle babamı koru diyorum sonra cem abiye dua ediyorum.
  • adam vicdanı var diye tayyip tarafından suçlu ilan edildi ya ona gülüyorum. tayyip sanıyor ki herkes çevresindekiler gibi hatta ne çevresi direk kendisi gibi vicdansız. zengin olabilir; aileden gelmiştir, kendi de çalışıp arttırmıştır. zengin olması vicdansız olması anlamına gelmiyor.
hesabın var mı? giriş yap