• + yavrum bana bi çaykovski be.
    - bach yaa. git de kendin koy.
  • annem veya karde$imden biten cayimi doldurmalarini istememe yardimci olan sozcuk.

-anneeeaaa! caykovskieaaa!
    -evladim bi kere de normal soylesen $a$iricam!sen cay icicen diye ne alemi var elin gavurunun kemiklerini sizlatmaya bilmemkine!*
  • - çaykovski?*
    - kovski.*
  • şişli camii'nin hemen yakınındaki pasajın girişinde, simitleri bir harika olan simit sokağı'nın sahibinin; burasının da sahibi olduğu ismi güzel bir mekan.
    yakınında rakip ya da yandaş bir mekan açacak olsa idim ismini "tostayevski" koyardım..
  • izmir-konak'taki bir mekanın ismi. brandaları bordo-mavi ve brandalarında fc barcelona logoları var.

çalışanına sordum "neden barcelona logoları var?" diye patron barcelona taraftarıymış. ben de sempatizanı olduğumu söyledim, çalışan da "zaten biraz muhalif olan kim sevmiyor ki barcelona'yı." dedi.
  • - müzik ruhun belasıdır. kimse çaycıviskici midir nedir onun şarkısını bilmek zorunda değil. (bkz: yaran youtube yorumları)
  • şişli'de caminin az arkasında sade ve hoş bir çay içme mekanı. normal çay 2,5 tl. bitki çayları, pasta çeşitleri falan da var. cevahirde bunaldıktan sonra iyi geldi.
  • şişli'de açılmadan önce adından ötürü müthiş bir önyargı ve merakla açılmasını beklediğim çaycı poğaçacı mekan. ürünleri ve çayı taze ve mekan çok temiz. çalışanlar son aylarda her anlamda çok yetersiz kaldığı için eskisi kadar gitmiyorum. derhal toparlaması lazım yoksa bendeki yerini kaybedicek. gene de şuanda muadillerinden pahalı olmasına rağmen daha dolu olmayı başarabilen ve hak eden mekan.
  • hemen yanıbaşındaki bara bir gözlemeyi 1 saatte getiren eskişehir kahvaltıcısı. dul kadınlar günü varmış, yoğunlarmış. o ne la!
hesabın var mı? giriş yap