• aslen sadece teknoloci tv de yayınlanmayan program. hemen bakıyorum kocaeli kablo tv nin mükemmel yayıncılık anlayışı içerisinde verdiği kanallara ve aynı programı-evet tamamen aynı- gala supersport viva kanalları da yayınlamaktadır bu son 3 te saydığım kanalların ne gibi bir fonksiyonu vardır anlayamadım belki uydu da aynı programı yayınlayan bi çok kanal daha vardır ama sevgili kocaeli kablo tv şirketi o kanalları bizden esirgemiş olabilir kusura bakmayı
  • stephen milburn anderson'un yönettiği ve senaryosunu hazırladığı film.

kanalları gezerken tesadüfen rastladığım bu filmde, yüzüklerin efendisi-yüzük kardeşliği adlı filmdeki boromir amcamızı (sean bean) psikopat bir karakteri canlandırırken görüyoruz. çok kompleks ya da heyecanlı bir senaryosu olmamasına karşın ekran başında tuttu beni. bir akşam can sıkıntısında uzanıp, cips-kola birlikteliği ile izlenebilecek bir film. öte yandan, filmde insan doğası hakkında anlamlı dialoglar-sahneler bolca var, özellikle soygunlar sırasında sean bean'in söylediklerinde.. izlemenizi şiddetle değil ancak, boş vaktinizi değerlendirmeniz açısından önerebilirim.

not: devamı gelecek türden bir film.
  • biraz önce trt hd de yayınlanan 2010 yapımı film. imdb adresi şu oluyor

çok fazla beklenti olmadan seyredebileceğiniz bir film. kimi sahneler abartı olsa da kimi mesajlarıyla hem düşündürtüp hem de gülümsetebiliyor. sean bean iki karakteri canlandırıyor filmde.

--- spoiler ---

evet düşündüğünüz gibi sean bean yine yeni yeniden ölüyor bu filmde de. adamın kaderi bu.

--- spoiler ---
  • çok tatlı ve zeki bir köpek. kızım da oynadı kendisiyle bir köpek eğitim merkezinde. sahibi hanımefendi ve hanımefendinin babası beyefendinin katkıları ile tabi ki. umarım yaşıyordur şahane bir köpekti. kızım o zaman 6-7 yaşındaydı resmen kızımı yönlendirdi sanki yetişkin bir insan gibi.

bilmiyorum benim de iki köpeğim var ama cash bambaşka. resmen sahiplerinin kalbi onda atıyordu.
  • (bkz: johnny cash)
  • (bkz: the cash)
  • 2010 yapımı film olanı için söylüyorum: zaman kaybı.
  • "yavru bros." urunu hayatimin onemli zamanlarini yaratan eski bir studyodur. bir studyodan cok, bir muzisyen eviydi orasi.
hesabın var mı? giriş yap