• az once dogruladigim olay. bira bitmis almaya gitmisler. birazdan gelirler.
  • çarşı'nın hilal taktiği uygulayacağının göstergesidir.
  • bulent arinc simdi soyledi. ne kadar dogrudur bilemiyorum.

umarim yine salliyodur.

edit: bu entry, dezenfermasyon diye ispiyonlanmis.. kafayi mi yediniz la.
  • deli saçması açıklamadır.

çarşı'dan ne kadar çok korktuklarını gösteren açıklamadır.
  • "bülent arınç'ın "çarşı, eylemlerden çekildi" şeklindeki sözlerinden sonra gözler, beşiktaş'ın ünlü taraftar grubuna çevrildi.

çarşı'nın tanınmış isimlerinden yazar emrah serbes "çarşı gezi parkı'ndan çekilmiyor. taksim dayanışması 'eylem bitti' diyene kadar parktayız. resmi açıklama yapmak gerekiyorsa yarın o da yapılır" dedi.

bu arada çarşı'nın resmi twitter hesabında, grubun lideri alen markaryan'ın şu açıklaması yayımlandı: "gezi parkı eylemlerinin başladığı günden bu yana birçok gazete ve televizyon kanalından röportaj isteği gelmesine karşın hiçbir gazete muhabiriyle görüşmedim, görüş bildirmedim ve hiçbir televizyon programına katılmadım. kamuoyuna duyurulur."

la vittoria sara nostra !"
  • vay arkadaş gepetto ustanın ustalık eseri misiniz? pinokyo'dan rol çalıp boynuz kulağı geçer mi diyorsunuz anlamadım ki, sürekli yalan sürekli dolan.
  • pek inandırıcı olmayan açıklamadır.
  • çekildiği filan yok yalandır, en baştan beri oradalardı hala oradalar, şu an büyük bir grup akaretlerde toplanıyor , bekleyin bekleyin görücez bakalım kim çekilmiş.
  • çarşı bir ruh olduğundan son direnişçi kovulana, son ağaç kesilene kadar imkansız olan.

sarı kırmızı akan kanımızla beşiktaş seninle ölmeye geldik.
hesabın var mı? giriş yap