• 8 yıl sonra geldiğimiz nokta itibarıyla 8 yıl öncesini mumla aramaktayım.
    (bkz: #15980818)

malesef günde 15 kere dinlemek zorunda olduğum şarkıcı. evet kız babasıyım.

edit: @janis baby uyardi, hakikaten iple çekmek ve mumla aramak karışıp iple aramak olmuş.
  • sorry canım seda sayan did it first ahaha
  • amerikan kulturunun geldigi son nokta. queensin varos arka sokaklarinda bi boka benzemeyen vucuduyla striptiz yaparak gecinen bir dominikken sosyal medyada bi sekilde patlayarak simdi her gun tvlerde gastelerde. cidden her sey boka sariyor. sisteme reset atma zamani geldi de coktan geciyor.
  • garip bir şekilde savunulmaya çalışılan gaspçı ve hırsız. çok yakın zamanda oto teyp çalma anılarını anlatmasını bekliyorum.
  • kasiyer olarak çalıştığı yerdeki türk patronunun gazlamasıyla striptiz klubünde çalışmaya başlamış ve hayatı değişmiştir. howard stern'e anlattığı videoyu izledim ve gülmekten kendimi alamadım. büyük ihtimalle türk patron lap dance için ilk müşterisi olmuştur.
  • bugün kızını kucağına almış olan rapçi.
    kızının ismini kulture kiari cephus koymuş. böyle çok normal olmuş kurretulayn matur falan koysaydınız keşke.
  • muhteşem yüzyıl'ı ve osmanlı imparatorluğu'nu sevdiğini söylediği için ermeni lobisi tarafından linç edilmeye çalışılan ama geri adım atmayıp bunun için özür dilemeyeceğini söyleyen yürekli kadın.

bir de ermeniler "2020 yılı ikinci ermeni soykırımı" diye bir şey uydurmuşlar. başka ülkelerin gazına gelip türklerle savaşa girip yenilmeye soykırım diyorlar.
  • kendisi hakkında bomba bir gerçek ; ünlü olmadan önce çalıştığı marketin sahibi türkmüş ve ona " güzel bir vücüdun var, sana söylüyorum caddenin karşısında çalışman gerek. çok para kazanıyorlar. oradaki kızlara benziyorsun." demiş. bizim türkün kastettiği yer ise striptiz club :) sonra oradan keşfediliyor falan bişiler oluyor.
    buyrun link : https://www.youtube.com/watch?v=3kc0xuvmtei
  • piyasanın kokuşmuşluğunun en bariz örneğidir. nasıl bir çağda yaşıyoruz rabbim, bu estetikten yoksun, cahil, tek haneli iqya sahip ucubenin yaptığı "şey"e sanat, müzik falan diyen insanlık düşmanı orospu çocukları ile aynı çağda yaşamak zorundayız. çok zorlanıyorum çok.
  • ''dünyaca ünlü şarkıcı cardi b, katıldığı bir programda new york’ta kasiyer olarak çalıştığı marketin türk müdürünün tavsiyesiyle markete komşu olan striptiz kulübünde çalışmaya başladığını ve böylelikle şöhreti yakaladığını açıkladı.''

tavsiye konusunda üzerimize yok.
hesabın var mı? giriş yap