• ara ara girip hakkindaki entryleri okudugum, google'dan tiplerine baktigim grup. neden yapiyorum niye yapiyorum bilmiyorum.
  • başarıya ve sese değil magazinel olaylara prim veren türk müzik piyasası sebebiyle eski şaşasını yitiren efsanevi gurup. türk müzik tarihine altın harflerle yazdırdılar adlarını umarım günün birinde yeniden zirveye çıkarlar.
  • son klipleri ile gothic arabesk olayına giren canlılar.
  • matrix'teki yüzlerce bug'dan sadece ikisi.
    yalnız, layout u korn'dan, source kodu da ismail yk'dan alınca böyle ilginç bir karışım olmuşlar.

bu zamana kadar ajanlara yakalanmadıklarına göre hayvan gibi kung fu biliyor olmalılar.
  • bu ikilinin -'' yar yar '' şarkısını ne zaman bir yerde duysam aklıma tavuk döner ve playstation 2 kafeler geliyor.

o zamanlar bu şarkı çok moda olduğundan bu tarz kafelerde çok çalarlardı e birde öğrenci adamız ps2 yanında tavukdöner yerdik nasıl bilinçaltıma işlediyse artık .
  • görünce akıllara rocksteady ve bebop ı getiren grup. ilgili çizgi film için;

(bkz: teenage mutant ninja turtles)
  • yaryar şarkısının klibindeki uzun saçlı elemanın otisabi olduğuna inanmak istiyorum (e benziyor da hani). tüm klibin ve şarkının ve o kostümlerin bir sözlük skeci olduğuna inanmak istiyorum (ki o kadar adam 6 senedir şu derece fantastik bir produksiyona imza atabilmiş değiliz. yazık). herşeyin çok güzel olacağına inanmak istiyorum (bunu öylesine araya sıkıştırdım)...
  • televizyon mute modundayken rapçi izlenimini veren fakat ses açıldığında insanı tiksindiren grup.
  • bu arkadaslarin yaranamadim diye bir sarkisi var idi. halen var aslinda. neyse universite'de ev arkadaslarimla beraber bu sarkiyi yuksek sesle soyleyip, cankan dansi yaptigimiz cok olmustur. ne zaman kafayi bulsak otomatikmen bu sarkiyi soyluyorduk. hatta isi abartip cankan kiyafetlerinden filan da aradik ama yeryuzunde oyle kiyafetler satan bir yer bulamayinca vazgectik. buyuk ihtimal o kiyafetlerle dogdular cikarimini yaptik bizde.

bir de video klipleri var. bu klip- bilgisayarin sesi kisik olacak yalniz- bildigin dunya uzerinde cekilmis en komik sey. danslar, hareketler, kiyafetler. keske devami cekilseymis.

http://www.youtube.com/…ilpage&v=-7t-vy5ekx0#t=101s

uyari: bilgisayarlarinizin sesini kisip izleyiniz fm.
hesabın var mı? giriş yap