• çoko isimli yarışmacının köpeği ebru fistan ile katıldığı yarışma.

hangisi eğitmen tartışılır..
  • depresyon hırkası, balkon ve sigara üçlüsünün fon müziği bu şarkı..

kim ne yaşattı bu kadına da yazdı bu şarkıyı..nasıl bir içten söylemek bu.. hadi sözlere nakşettin hüznü de, sesine nasıl döşedin?

"kimsesiz mağaralar gibi duruyorum ormanın ortasında" demişsin sıla'm.
    yüzüncü dinleyişim bu gece. katılıyor ve arttırıyorum.
    benim mağaraya ayı sıçtı. üstüne de kuş tüy dikti biliyor musun?
  • kangal cinsi bir köpeğin eksikliğinin hissedildiği yarışmadır.. bir kangal olacak ki orda bak bakalım sahibi o parkuru en kısa zamanda nasıl tamamlıyor..

sahibini maymun etmesi dışında eğer gerçekten bir kangal yarışıyor olsaydı diğer köpekler saygı gösterip, "büyüksün abi" diyerek yarışmama kararı alırlardı..

hadi yarıştılar diyelim bu sefer de 200 kelime hafızasına sahip kangal üstün zekasıyla parkuru o "mama"lara ihtiyaç duymadan adamakıllı bitirip işine gücüne bakardı..

denileni yapmayan köpekleri izlemektense, orda yarışan kangalları izlemeyi tercih ederdim..
  • "benden önce ölüp beni uğraştırma" dedi bir keresinde.
  • 1997 yapımı "good will hunting" ve 2011 yapımı "ıntouchables" adlı iki yapımın da türkiye de gişe adı. gayet keyifli 2 yapım. oturup izlenilecek ve öğrenilecek. sonra da hüzünlü bir tebbessümün yüzünüzde süzülmesine engel olamayacaksınız.
  • film müzikleriyle, duygusallığıyla muhteşem bir fransız filmi. gerçek bir yaşam öyküsünden esinlenilmiş olması da işin tuhaf bir yanı.

--- spoiler ---

opera sahnesi candır, kandır.

--- spoiler ---
  • emir can iğrek, harbiye'deki konserinde arkadaşı onur can özcan'a yazdığı bu şarkıyı okurken onur can özcan da yapay zeka yardımıyla ona eşlik etmiş. gerçek dostlar unutmuyormuş demek ki.
    defalarca dinledim bugün, ilk izlediğimde gözlerim doldu.
  • daha yeni izleme fırsatı bulduğum film. çok başarılı ve izlenmesinde fayda var. dram olmasına karşın bi çok yerde sesli gülmeme de neden oldu
  • 2.46-3.16 arası süren yaylı solosu, düzenlemesi, can alır.
  • çok da fazla dinlemediğim emir can iğrek'in son çıkardığı albümünden, kendisi güzel, anlamı daha da güzel olan göz yaşartıcı şarkısı. bir buna bir de zelzele hanım'a bayıldım.
hesabın var mı? giriş yap