• "bir modacının kızı olmanın en kötü tarafı, bir adamla yatağa girmek üzere tam birbirinizi soyarken iç çamaşırının üzerinde bir anda babanızın ismiyle karşılaşmak."

- marci klein
  • orijinalinin giyilmesi nasip olmamıştır. eksikliği hissedilmemektedir. ama parfümleri evet güzeldir.
    uzunca bir süredir "seviştiğim adamın donunda babamın adını görmek istemiyorum" şakalarına konu olmuştur. söylenene göre calvin'in kızı marcie söylemiş bu lafı.
    buradan marcie'ye sesleniyorum: "benim donumda üç-yıldız yazıyo buyrun gelin."
  • 80 liraya donunu aldım ben bu markanın. neden aldım ben de bilmiyorum sanırım para batmıştı. şimdi donumla ilgili kritik yapabilirim:

- lastiği çok güzel. parlıyor gri gri.
    - kumaşı penye. pazardan aldığım don 5 sene dayandı bu 125 sene dayanmalı amorti etmesi için kendini. nesilden nesile aktarılmalı bu don.
    - göte oturması şahane. götüm adeta bir yunan tanrısı götü gibi.
    - takım taklavat hallerinden çok memnunlar, özgürce hareket ediyorlar.
    - karton paketi çok haşmetli, odamın baş köşesinde hep kendisi. nesilden nesile bu kutu içinde aktaracağım.

yani durum bu. almayın.
  • amarigadan 9 dolara aldıgım 3'lu don paketini, city's nişantaşı mağzasında bana 170 lira'ya itelemeye çalışan marka. 3 paket don parasına bilet alır amerigaya giderim ulen.
  • yeryüzünde görüp görülebilecek en joker parfüm markası. insanlığın birbirine artık calvin klein parfüm alması bi beyanname ile falan yasaklanması lazım. ayrıca temiz koktuğu için kullanmak da günümüzde geçerli bir sebep değil. ama don lastikleri güzel bak. donun tamamıyla ilgili bi bilgim yok. lastik 1.kalite! görüyoruz medyadan. lastik iyi!
  • back to the future filminde şöyle bir diyaloğun içinde geçer..

lorraine: daha önce hiç mor iç çamaşırı görmemiştim calvin
    marty: calvin mi? neden sürekli bana calvin diyip duruyorsun?
    lorraine: çünkü adın calvin oyle değil mi? calvin klein. ıç çamaşırının her yerinde oyle yazıyor. aaa eminim sana call diyorlardır.
    marty: aslında herkes bana marty der.
    lorraine: tanıştığımıza memnun oldum, calvin marty klein.
  • küçükken annesiyle çarşı pazar dolanarak moda sektörünün büyüsüne kapılan modacı.
    ilk olarak büyük bir palto firmasında tasarımcı olarak çalışır daha sonra eşiyle ufak bir atölye kurar ve bir binanın 5. katını kiralar ama alt katta da başka bir tasarım firmasi vardır komşu olarak.
    karı koca klein'lar bir gün büroda otururken içeri bir adam girer ama yanlış gelmiştir aslında gitmek istediği bir alt kattaki firmadir.
    adam bürodan ayrıldıktan yarım saat sonra yine gelir ve yanlış gelmiş olmasına rağmen kaşla göz arasında baktığı koleksiyonlarına bir daha bakmak ister ve oradan ayrılırken klein'lara bin parçalık bir kolleksiyon sipariş eder.
    tesadüf mü şans mı yoksa lokasyon azizliği mi bilinmez ama bundan sonra calvin klein markası doğar.
  • miroslav stoch'un .mına koyduğu marka.
  • bu isimli yazar kişisi benimle ilgili (#148451516) böyle hadsiz ve yersiz bir çıkarımda bulunmuş. korkak olduğu için de engellemiş.

(bkz: lavuk)
  • internet alışverişi fobik sapık yazar. homofobiklerin homoseksüel olması gibi, taksim delisi cenk'e bağlamış sürekli internetten alışverişi kötülüyor. belli ki yapmak istiyor ama yapamıyor. terapi alıp korkularını yıkmalı ve ilk internet alışverişini yapıp boşalmalıdır.
hesabın var mı? giriş yap