• modern warfare (2019) ilk çıktığı günden beri oynayan biri olarak tirt ve boktan bulduğum bir mod olmuş.

ses altyapısı berbat. yakınınızdaki insanları kolay kolay duyamıyorsunuz. silahların da yönünü ve uzaklığını tahmin etmek çok zor. dün sanki 50 metre önündeymiş gibi bir çatışma sesi duydum ve dürbünle çatışmanın olduğu yere bakınca 400 - 500 metre ilerde olduğunu fark ettim.

klasik cod yani, ses altyapısından medet ummayın.

bu mod bedava diye beleşçi tipler de dolustugu icin asla oynamayacağım. hardcore official matchlere devam.
  • sistemler geliştiği için değil, işin kompetanı mühendisler çalıştırıldığı için pubg'den daha performanslı ve güzel görünen oyun.

etrafına bir kaç tane acemi geliştirici toplayıp üzerinde adam akıllı hiç bir mühendislik değişiklik, uyarlama yapmadan hazır oyun motoruyla pubg üretmekle aynı şey değil bu.

pubg'nin oyun motorunu geliştirenler bile fortnite yapmadan önce büyük ihtimalle onlarca kişilik neredeyse açık dünya bir oyun üzerinde çalışmamışlardı. pubg yatsın kalksın fortnite'e dua etsin, yoksa hala 25 kişi bir noktada olduğunda ağ laga girecekti, evlerin uygun lod'u yüklenmeyecekti...
  • ilk bakış videosu cekmek için sabaha karşı download bitmiş halde test ettiğim oyun. buradan izleyebilirsiniz.

oyuna gelince 2 modu var. biri battleground modu herkesin bildiği 150 kişilik harita ve 3er kişilik takimlar.

ikinci mod ise ayni haritada para toplayip helikopterlerle yolladigimiz plunder modu.

bence güzel olmuş.

grafikler konusunda birkaç blur ayari kapatin ve grafik ayarlarindan işleme boyutunu çözünürlük ile ayni hale getirin böylece daha net görüntü alınabiliyor.
  • playstation 4 için 99 gb boyutu olan oyun. akşama inmiş olur, apex legends gibi bağımlılık yapar mı deneyip göreceğim.
  • öncelikle oyunu çok beğendim. oyun mekanikleri bi tek bana mı battlefield'ı anımsatıyor bilmiyorum. sonunda pubg ye dişine göre bi rakip geldiğini düşünüyorum. umarım solo modu da eklenir.
  • fortnite’ı öldürecek olan oyun .oynamak isteyen olursa bir yeşil uzaktayım.
  • oyun beklediğimden iyi çıktı, oyunun sahibi olduğum icin ilk indirenlerdenim,
    tamamen öldükten sonra arenada teke tek kapışıp, galip gelirsen sin bir sans daha geri geliyorsun oyuna,
    ben beğendim, tabi sadece 1 saat oynadim, loot mekaniği harika, load drop ile kendi custom silahlarına ulaşabilme fikri daha harika.
    8,9 puanım.

tanım: cod modern warfare oyunun battle royale modu,

not: oyuna ben para verdim, şimdi yeni alanlara bedava imiş, olsun canım sagolsun.
  • şimdiden hile diye ağlayanları playstation’a bekleriz.
    inse de oynasak dediğim oyun.

edit: cross platformmuş lanet.
  • sistem gereksinimi minimum:

işlemci: ıntel core i3-4340 veya amd fx-6300
    ram: 8 gb
    işletim sistemi: windows 7 64-bit (sp1) veya windows 10 64-bit ekran kartı: nvıdıa geforce gtx 670 / nvıdıa geforce gtx 1650 veya amd radeon hd 7950
    boş alan: 175 gb

tavsiye edilen:

işlemci: ıntel core i5-2500k veya amd ryzen r5 1600x
    ram: 12 gb
    işletim sistemi: windows 10 64 bit
    ekran kartı: nvidia geforce gtx 970 4gb / gtx 1660 6gb veya amd radeon r9 390 / amd rx 580
    boş alan: 175 gb
  • acıyorum şu pc sahiplerine dedigim oyun.
    adam 10k verip pc topluyor ossuruk kartını sıçma yazılımına uydurduktan sonra gelen ishal güncellemelerini bitirince kanser olmaz ise eğer oyuna giriyor; oda ne 8 yaşındaki veletin kullandiğı basit bir yazılım ile mat oluyor.

ortamlarda fps iyi diyerek hava basan bu 10k lik oyuncu ağabeyimiz akşamlari yorganinin alyında gizlice ağliyor.
    8 yasindaki 2k lik pc sahibi velet ise oyundan sıkılıp getea beş atıyor.

krallar gibi alırım ps mi.
    aynı şartlardaki rakiplerimle çatışırım.
    pc de hile olmasa bile ( ki imkansiz alayi hileci )
    eşit şart kavramı yok. donanimi iyi olan üstün.
    ps de öylemi adaletini sevdigimin cigazi.
    x e bas oyna.
    yok zart karti zurt güncellemesi yok ossuruktan teyyare ile 5 fps fazla alma olayi yok.

en iyi hile proğrami olan kazansın gençler.
    ps4 icin yeşillendirin.

pach 3.2; gençleer cross kapanabiliyor ps de x2 ağlayin hemi.
hesabın var mı? giriş yap