• bullshit bir çağrıdır. bilgi kirliliğine bir karşı çıkış, dünyayı dolduran gayri akli saçmalıklara bir isyandır. etrafınıza bakın. boğazınıza kadar saçmalığa batmış olduğunuzu göreceksiniz. insanlar size tamamen palavradan olan milyonlarca şey kakalamaya çalışıyorlar. kafayı sallayıp geçiyoruz, ama milyonlarcası yiyor bu numaraları. bu yüzden korkmayın. öksürerek filan değil, açık açık söyleyin.

- kuantum düşününce osuruğun gül kokacak!
    - bullshit!

- pozitif enerji yayıyorum.
    - bullshit!

- organik ne güzel, daha besleyiciymiş bak, iki kat pahalı ve pazarda kasanın dibinde kalan çürüklere benziyor ama olsun, organik sağlıklı.
    - bullshit!

- abi nükleer santral kurulursa hepimiz mutant olacaz yeşil yeşil.
    - bullshit!

- en yeni manyetik zenginlik dildomuzu denediniz mi? götünüze sokun zenginleşin!
    - bullshit!

- size cennetten arsa vaadediyorum.
    - bullshit!

- bak evladım, bu bilmemneskim otu, bunu kaynatınca kanseri iyileştiriyormuş, ne, doktor yok öyle bir şey mi dedi? o ne bilir yavrum, alt tarafı on beş yirmi senedir bu konuda uzmanlaşmaya çalışıyor.
    - bullshit!

- işte bu, az bulunan zibidonyum mineralinden yapılan süspansiyonumuzu aldığınızda bütün dertlerinizden kurtulacaksınız, şansınız açık, ruhunuz pek, vücudunuz pak olacak. hakkında yayınlanmış tek bir hakemli makale olmamasına bakmayın, pis ilaç şirketleri saklıyorlar sizden, bu gerçek olsa da biri kanıtlayıp patentlese malın allahını vuracak olabilir, biz de eksiden kasaba kasaba dolaşıp her derde deva yılan yağı satmaya çalışan şarlatanlara benziyor olabiliriz, ama siz yine de bize güvenin.
    - bullshit!

- abicim bak bu doğal, ilaçlarda olmayan ne var bunda? onlar sentetik, kimbilir içinde neler var, adamların saflaştırma, doz ayarlama ve moleküler yapıyı mükemmelleştirip optimum etkinliği sağlama peşinde milyar dolarlar dökmeleri bunun doğal olduğu gerçeğini değiştirmiyor, bak, iç de içindeki diğer maddeler sayesinde ebeninkini tersten gör, ne kadar sağlıklı.
    - bullshit!

korkmayın efendiler, herkes salak diye salak rolü yapmak zorunda değilsiniz. çekersiniz bullshit'i, gidersiniz yolunuza. bullshit her zaman şarlatanına, kulamparacısına, ketenperecisine karşı en garanti silah. kullanmaktan çekinmeyin, cümle alem öğrensin.

bullshit!
  • tam yerinde ve öksürerek söylenmesi pek bi zevklidir.
  • hayatta en hakiki bullshit cumartesi günleri işe gitmektir.
  • (bkz: manda boku)
  • (bkz: zırva)
  • ooo shit...oooo bullshit, oooo fucking bullshit, oooo bloody fucking bullshit seklinde tamamlanan amerikan tezahuratının ana temasi
  • ulu insan,değerli fikir adamı, her konudan anlayan hıncal uluç hocamıza göre ingilizcedeki en ağır küfürmüş!!!
  • bizdeki devenin nalı gibi.

- onu sen öldürdün!
    + öküz boku!
  • (bkz: boğa boku)
hesabın var mı? giriş yap