• -bağyan saatiniz var mı ?
    -yok
    -alırız.

espirisiyle karnıma ağrılar sokmu$ ki$i
  • instagram hesabından hiçbir yerde paylaşmadığı orijinal güzel içerik paylaşıyor tavsiye ederim.

https://instagram.com/hayvanbustun/
  • elemanın imam hatip mezunu olması nekadar zıt uçlarda koştuğunun göstergesi olsa gerek
  • eski bir l-manyak'taki l-manyak kerizleri kösesinde, üç kisiyi öldürdügünü itiraf eden çizer;

öldürdüklerimden birincisi anneannemdi. küçükken evde yapilan bir mevlidde elime verilen mevlid sekerlerinden en üstteki lokumu anneanneme vermistim. yerken, lokum bogazina kacmisti ve nefes alamayarak ölmüstü, kimse de benden süphelenmemisti.

ikincisi ise dedemdi. bruce lee'nin moda oldugu dönemlerde iki tane çekiç sapini köpegin zincirine takip nançaku yapmistim ve bahcede devamli onunla oynuyordum. nasil göründügümü merak edip, aynanin karsisinda belden üstüm ciplak bir sekilde bruce lee'nin hareketlerini taklit ediyordum. evdeki tek ayna da, dedemin bas ucundaydi. dedem uyurken antreman yapiyordum paso. nançakuyu sirtimin arkasindan cevirmeye calisirken, nançaku tam dedemin suratinda patladi*. ondan sonra da bir daha kendine gelemedi zaten, kisa süre sonra da öldü.

üçüncüsü ise yakin arkadasim sedat. gece, kemanci'da otururken arkadasim sedat geldi. babasi evden kovmus, bu gece kalacak bir yer ariyormus, 'sende kalabilir miyim' dedi, benim de kafam bozuktu ''olmaz!'' dedim. o gece kalacak bir yer bulamayinca kös kös eve dönmüs, babasi da bunu bir güzel dövmüs. sedat da babasinin kemeri ile kendini gardroba asmis.

... diye anlatmisti zamaninda. ne kadar dogrudur bilinmez.
  • ahsen tv mikrofonlarına yakalanmıştır. ulen allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın be büstün :)))

yorumlara da birisi "ilk konuşan adam sıkıntılı" yazmış :)
  • imam hatipten mezun olup da namazı en hızlı kıldıran imam olamadığına yanan süper çizer.. *
  • iyi adamdır, komik adamdır.nerde görsen güldürür.
    $öyle bir iletiyle ortaya çıkıp güldürdü en son.
    "büstünü dikelim deseler, istemem...ben olmuşum büstün."
  • herhangi biri ya da bir şeyin adı sorulduğunda "iblisin cennetteki ismi" röportajında isimleri saydığı gibi cevap vermeye başladım elimde olmadan. bunun göndermesini anlamayan insanlarla bağımı koparmayı yaşam felsefem yapmama ramak kaldı.

+ cartcurt filminde oynayan kadının adı neydi?
    - cemill olabilir mi, cemill? suat? yusuf? orhan? bilemiyorum.

ya da direkt şöyle:
    - muzz ister misin muzz? elmağ? portakal? incirr?
  • bütün gününü twitter'da geçirdiğini düşündüğüm çizer. üstelik harika espriler yapıyor.
    dün gece saat 12 sularında:
    "uyku tutmuyorsa, fazıl say."
  • uykusuz'a dönmesine pek bir sevindiğim. gittin gideli bebek, yazdığın bütün taktikleri uyguluyordum. işin kötüsü ne dedem var ne kedim. neyse ki geri döndün.*
hesabın var mı? giriş yap