• benim şu anki işsiz,güçsüz,evde yatarak geçen hayatımı canlandırsa gene emmy alır öyle de bir adamdır
  • 85. oscar ödül töreni'nde argo en iyi film odulunu alirken bu adam da sahneye cikti ve sanki bildigin walter white gibiydi, filmin diger ekibi heyecanli ve sevincliyken, bu adamin yuzunde pis bir gulumseme vardi, ya meth labortuarindan yeni gelmis ya da birini vuracak ve sonra bidonda kimyasallarla yok edecek gibi hani. tam oyleydi.
  • 1956 doğumlu amerikan aktör...

breaking bad dizisinden dolayı kendisini kimyager ve akciğer kanseri olarak gördüğüm...

ya, bir insan nasıl böyle öksürür ve öksüren insan rolü yapar benim mantığım almıyor. adam öksürürken tüylerim diken diken oluyor, sanki dizi izlemiyorum gerçek bir hastaya bakıyorum.

bir tek öksürük rolü değil tabi, öyle bir aile babası rolü var ki görülmeye değer. gerçekten kendisinden 100 de 100 bağımsız bir karakteri insan böyle güzel mi sergiler. mesela: hani insan çok duygulanır da gözünden yaş gelmez ya, işte bu adam bu rolü öyle bir yapıyor ki sizin gözünüzden yaş geliyor.

emmy' yi gerçekten çok hak ederek kazanmıştır.(en iyi erkek oyuncu dalında)
  • breaking bad dizisinde başrol oynayan aktör. bu roluyle emmy ödülü kazanması da olasıdır.
  • oscar ödülünü kazanırsa leonardo dicaprio 'ya bakıp "say my name" demeli. ben olsam derdim. ama cranston demez işte.
  • walter white'ı canlandırıyor mu yoksa zaten kendisi mi walter white emin değilim. adam yapmış aga.
  • breaking bad'deki performansından ötürü anthony hopkins'ten takdir dolu bir mektup almış.

your performance as walter white was the best acting i have seen – ever.
  • malum sahneyi izledim. sonra bi daha. bi daha. bi daha. bi daha. bi daha.

diyeceğim ve tanımı oluşturacağım şey şu ki, bu adam onca yıl* onca uğraş, onca okul, onca filmi yaşamış, oynamış, tecrübe etmiş, okumuş ki şu 1:43 ile 1:48'deki muhteşem sahneyi, şu hala beni kahreden ifadesini yaratsın diye.

kısacası lafı buraya getirmesem olmaz

kezban mode on

seni anan bunun için doğurmuş cranston

kezban mode off

yemin ediyorum amerikayı sırf bu dizi yüzünden seviyorum.

back to the future edit'i: 1buçuk sene geçti hala tüyler diken diken.

2017 editi: link tazelendi
  • (bkz: tim whatley)
  • sana emmy vermeyenlerin ocağı sönsün büyük usta
hesabın var mı? giriş yap