• ciddi ciddi bu adamı düğününe getirmeyi planlayan, parasını biriktiren ergen bir kız kardeşim var. biz, ''istersen yaparsın, başaramayacağın şey yok.'' derken, derslerini kastetmiştik oysa ki.
  • böyle çok retro bir havası var bu kardeşimizin, 50 lerden gelme gibi. yakışıyor da esasında sesiyle birlikte.
  • hakkında "bruno mars kızların duymak istediklerini taylor swift ise söylemek istediklerini söylüyor " diye gayet yerinde bir yorumda bulunulmuş sempatik sanatçı
    (bkz: just the way you are)
  • kendisi için 13-14 yaşındaki ergen kızlar justin bieber'a ulaşmak için her ne yapıyorsa, aynen yapmak istiyorum.
    tıpkı onun şarkısında da söylediği gibi, "ben senin için el bombası bile tutarım bruno ama sen hiçbir şey yapmazsın ki..."

(bkz: şimdi ergen olmak vardı)
  • 1.65 lik güzellik. saçlarını kabartışını, hafif topuklu ayakkabılarını ve şapkalarını buna bağlıyorum. bana göre şapkanın en çok yakıştığı erkektir ayrıca.
    bu adamın ona bukadar çektiren eski sevgilisi kimdir nedir öğrenmek ve o kadından acilen kadınlık dersi almak istiyorum. bu kadına grenade yazıldı belki de just the way you are ona yazıldı hatta ve hatta talking to the moon şarkısındaki çoğu şey bu kadın düşünülerek yaşandı. marry you bu hatuna söylendi kim bilir? hayat çok adaletsiz.
    buradan brunoya seslenmek isterim ki benden 5 cm kısa olmasına rağmen bütün değerlerimi bir kenara bırakır sarışın erkek seviyor oluşumu da bir köşeye koyardım.
  • sesini, şarkılarını, tarzını sevdiğim şarkıcı.

ha bunu geçtim adam çok tatlı yav. iç geçirerek izliyorum. ağzı, burnu felan kalemle çizilmiş gibi. yüz hatları muhteşem. çikolata teni de çok yakışıyor ona. hele o baygın bakışlar ^^ ergen olsaydım aşık olup, hatıra defterime onun resimlerini yapıştırır, şarkılarını yazardım ancak koca kız olduk artık o peşime düşsün len diyoruz*
  • michael jackson ile bob marley'in karışımı olduğunu düşündüğüm adam. sağdan muz orta yapsa nani'ye de benzetilebilir.
  • yetenek karizması bir adamdır. şarkı söylemese ay dersin tipsiz saça bak. o ses, onu geçtim o sözleri duyduktan sonra diyorsun ki allahım nası tatlı bi şeysin sen,
    saçındaki karizmaya kurban. oy oy tatlı...
  • günlerden bir gün kanada'dayım. altımda doğan görünümlü şahin, cakalı ama yanlış olmasın. hemen ülkeye dön dediler, basıyorum da basıyorum. ibre 235, sonra princo cd üstünde karışık yazıyor, bizim kayınçoya hazırlatmıştım taktım teybe. pezevenk bu çukulata rain sesli delikanlı da koymuş, çalmaya başladı mars mıymış neymiş. aman koy göte dedim kapadım.
    lakin 235 basarken camlar açık kalmış, 2 senedir gribim zaten, bu da böyle bir anımdır.

ps:evet kanada'dan doğanla döndüm, pek de süperdi.
  • adam tek bünyede halkların kardeşliğini yaşıyor maşallah . babası porto riko- aşkenazi yahudisi karışımı amerikalı, annesi ispanyol kökenli filipin göçmeni hawaiili. bir yerlerden de afrika müslümanı kökeni çıksa değmediği kıta kalmayacak vallahi.
hesabın var mı? giriş yap