• ozeti: "kacak cok zeki beyler" olan, buna ragmen guzel olan dizi.
  • söz altyazıdan açılmışken divxplanette türkçe altyazılarının indirilme sayıları şu şekildedir:

bölüm 1: 4589 bölüm 2: 3802 bölüm 3: 3279 bölüm 4: 2773 bölüm 5: 2310 bölüm 6: 2227 bölüm 7: 1421

bu veriler dizinin timur'un filleri kıvamına geldiğini göstermektedir.
  • t bag karakterinin dizide olacağı kesinleşmiştir.
  • karakterler arası dinamikleri ve diyaloglarıyla kendini izletmeye devam eden dizi. ayrıca jules adlı karakteri canlandıran brooke nevin tek başına bir seyir sebebi.
  • türkçe çeviri açısından son yayınlanan bölümü* güme gitmiştir. bir altyazı divxplanet'e gecikmeli olarak geldi ama o da yetersiz ve kırmızı onay logolu. hatta durumun öncesinden #23018061 no'lu entry'de bahsediliyor. umarım doğru düzgün bir ya da birkaç çevirmen duruma el atar da böylesine kıymetli bir diziyi iyi bir türkçe altyazıyla izleyebiliriz.

edit: stabiliz mesaj gönderdi, haftasonu s01e06'nın türkçe çevirisini divxplanet'te yayınlayacakmış. düzgün bir şekilde çevireceğini de söyledi. garantisi de bizzat benim. yeşil onay logosunu almasını da ailecek istiyoruz, bakalım. umarım en kısa zamanda breakout kings standart ve düzgün bir çevirmene sahip olur, kısmet bu işler.
  • ikinci sezonu açmış dizi.

--- spoiler ---
    ikinci sezonun henüz ilk bölümünde başroldeki charlie duchamp'in ölümü hayli üzücü ve sinir bozucu oldu. umarım dizinin tadı daha fazla kaçmaz.

onun dışında birinci sezondaki tempo aynen duruyor.
    --- spoiler ---
  • 1. sezonun ilk 5 bolumunu izledigim ve izlemekten zevk aldigim dizi. her bolum icin farkli bir suclu (hapishane kackini) ve o sucluyu (hapishane kackinini) yakalama amacinda olan polis ve mahkumlar butunun teskil ettigi senaryo biraz sikici geldi acikcasi bana. soyle saglam, cevval ve munis bir suclu (hapisane kackini) olsa ve her bolum bir onceki bolum ile baglantili olsa cok daha iyi olacakmis gibi geliyor bana. lloyd lowery (bkz: jimmi simpson) adamimsin, adamim...
  • ilk iki bölüm itibariyle vasatı geçememiştir malesef, umuyorum ki t-bag gelecek dertler bitecek.
  • prison break izleyen herkesin mutlaka izlemesi gereken dizi. sayesinde t-bag abimizi ve fox riverı yeniden gördük.
  • jeneriği çok boktan olan dizi. düşük bütçeli 3. sınıf dizilerin jenerikleri gibi lan.
hesabın var mı? giriş yap