• bir dönem -prehem hareketli olsun, hem yeri geldiğinde hüzünlendirsin ama çaktırmasıntorik dönemi- türkiye'de bayaa* bir popüler olmuş, politik duruşuyla hem gönülleri fethetmiş, bazen de "nehey tatlısusolcusu olm bunlar" laflarına malzeme edilip* 'nası yani'* dedirtmiş grup. sonraki -posthep ağlıyorum kalan salyalarımı saçlarımın yarısını yüzüme yapıştırmakta kullanıyorumtorik- döneminde ise unutulmuş, "seni son kez düzemedim ya sevgilim, şimdi çok ağlıyorum, eziliyor içim ama kankalarım* var ehey" tarzı sözler yapan grupların sahneye çıkmasıyla "lan peki bu gruplar neden bu kadar batmadı*" gibi sorular uyandırmış grup. künefe ve soğan salatası yerken fotoğrafları mevcut olsa da bu gibi sebeplerle türkiye'de asla göremeyeceğimiz sempatik, kırmızı suratlı insanlar topluluğu.misery index: notes from the plague years diye de bonus mu dvd mi ne çıkarmışlar bi de şimdi*
  • büyük bir gurur ve neşe ve de heyecan ile kendilerinin reunion denilen naneye tutulduklarını ve an itibari ile aramızda faal bir grup olarak bulunduklarını bildirmeyi bir görev bildiğim gruptur. ne dediğimi bile bilemedim o derece. ahanda kanıtı: http://www.youtube.com/watch?v=5tspsj_hl6g
  • after the eulogy isimli şarkılarıyla hepmizi "cıcın raayz cıcın raayz" diye bas bas bagırtan grup.
  • aşırı solcu tafraları atan fakat,kapitalizimin önde şirketlerinden sony nin bir alt firmasıyla albüm imzalayan,çok sevdigim bir gruptur kendileri.
  • last years nest adlı şarkılarına klip çekmiş olan grup.
  • gecenin bir yarisi 3 tane entry gorunce aha kesin geliyorlar diye umitlendigim sahane grup.
  • politik, melodik hardcore grubu. "after the eulogy", "day the sun went out" adlarını taşıyan iki normal albüm, iki-üç şarkılık normal olmayan kayıtlar ile snapcase ve coalesce splitleri grubun bugüne kadar yayınladıkları.. victory records ile anlaşmalılar.

http://www.boysetsfire.com/
  • (bkz: rookie)
  • yeni ep'leri live for today cikmis bulunmaktadir. mutlaka biyerden bulunup dinlenmesi gerekir.
    tracklist aynen soyledir;
    1- release the dogs
    2- bathorys sainthood
    3- curtain call
    4- after the eulogy (live)
    5- handfull of redemption (live)
    6- rookie (live)
  • sitelerinde emekliye ayrıldıklarını duyurmuş grup. her ne kadar tadında bırakmak doğru bir kararsa da üzüldük..
hesabın var mı? giriş yap