• harry potter serisinin yazarından beklenmeyecek sıradanlıkta bir kitap bence. o kadar sıkıldım ki okurken kitabı, son zamanlarda okurken en çok sıkıldığım kitaplardandı. 590 sayfalık kitabın 540 sayfası böyle geçti. sadece son 50 sayfada toparlanıp sonuca gidilmiş. son 50 sayfa için söyleyeceklerimse, keşke kitabın tamamı böyle olsaydı, nefisti, vurucuydu, şaşırtıcıydı, mükemmeldi.
  • dinlemesi pek bi keyifli ilker çalışkan şarkısı.

ne kadar oldu bilmiyorum
    sen gideli kahvaltı edemiyorum
    çok uzun zamandır böylesi yalnızlığı yaşamıyorum

en sevdiğin koltuk boş
    yasakladım herkese
    sen gelince aynı bul diye
    en sevdiğin çiçekler
    vazoda yine
    gelirsen koklarsın diye

ne kadar oldu bilmiyorum
    dokunur diye müzik dinlemiyorum
    hatta cezalandırdım kendimi
    arkadaslarımı bile görmüyorum

en sevdiğin koltuk boş
    yasakladım herkese
    sen gelince aynı bul diye
    en sevdiğin çiçekler
    vazoda yine
    gelirsen koklarsın diye
  • sanırım gördüğüm en harika siyasetçi.

sadece yarım günde
    tl %6 değer kazandı
    altın %10 düştü
    dolarda 50 kuruşluk düşüş yaşandı
    euro tekrar 10 tl altına indi.

helal olsun.

devletin burnunu sokmadığı her yere özgürlük geleceğini, refaha gideceğinin adıdır.
    biz liberalizmi boşuna savunmuyoruz.
  • harry potter serisinde bir iki masum öpücükle yetinmek zorunda kalan ve belki de bu yüzden içinde patlayan cinselliğini boş koltuk ile dışavurmuş rowling'e birilerinin, çocuk kitabı yazarı olmamanın cinsellikle ilgili gelişigüzel yazmakla doğru orantılı olmadığını anlatması gerek.
  • j.k. rowling ablamizin yazdigi the casual vacancy isimli kitabin turkce versiyonudur.

dogan kitap'in veya cevirmen dost korpe'nin yaptigi bir hata yuzunden ana karakterin soyadi, fairweather yerine fairbrother olmustur.
  • tarihimizin en başarılı ekonomi bakanıdır.
  • türkiye cumhuriyetinin son 18 yıldaki en iyi hazine ve maliye bakanı.
  • idefix'teki fiyatı 25,60 lira olan yeni j. k. rowling kitabı.

hayal gücüne büyük hayranlık duyduğum bir yazara ait olduğundan aklımda tek bir soru işareti barındırmayan kitap aynı zamanda.
  • 1 ay evvel büyük hevesle aldığım, bu süreçte 2 kez uzun yolculuğa çıktığım halde hala 200. sayfayı göremediğim j.k rowling kitabıdır.

şimdilik bir numarası yok, bir de kitabı okurken sürekli fantastik bir şeyler bekliyor gibiyim, değişik bir şeyler olsa da rahatlasam.
  • j k rowling'in hatırlamak istemeyeceğimiz kadar kötü kitabı. yarıda bıraktığım 2 kitaptan birisidir.

diğeri ise s*ktir et kitabı.
hesabın var mı? giriş yap