• şimdi bluetooth akşama bunu tut sloganlı tech-mendil attım sana hadisesi
  • teknolojinin nimetlerinden biridir.

zamanında biz bırakın kadın kaldırmayı, kızılötesiyle kadının masasına oturmaya kasıyorduk. hey gidi günler. birayı bile karneyle alırdık.
  • zamanında telefonumun adını "bunuutut" olarak ayarlayarak bunu yapmaya çalışmıştım. sonuç hüsran tabi. siftah bile olmamıştı :/
  • su sıralar özellikle nevizadede pek bi yaygınlaşmış daha başarıya ulaştığına şahit olmadıysam da inatla sürdürülmeye çalışılan moda gibi bi şey. beni en son alkolün de etkisiyle bluetooth un kapatmayı akıl edememiş bir arkadaşın telefonuna gelen bin bir tane bluetooth mesajına sonunda dayanamayıp yüksek sesle ahaliye seslenme suretiyle çileden çıkarmış durumdur aynı zamanda. kaldı ki en son kimsiniz erkekseniz gelin oturun su sandalyeye diye bagırırken yan masadaki bos sandalyeyi sürüklemeye çalıştığımı hatırlıyorum. *
  • birlikte olacagi erkegi arabasina, kiyafetinin markasina gore secen hatunlar cogunlukta oldugu surece mumkun olacak eylemdir.
  • discoda basvurulunulan normal duzeyde ego tatmini saglayan dans pistlerinden uzak birer icki esliğinde bu sefer kesin olacak dusuncesiyle yapılan ve discodan cıkarken yanındaki erkege bakarak bu iste bir yanlıslık var dedirtecek olgudur.
  • yeşil diş bu konuda pek başarılı olamamıştı. şimdi mavi moda oldu.
    (bkz: disinde yesil bisey var)
  • basarili olabilmek icin kadina en azindan 100m yaklasmak gerekir. daha uzun menzilli cozumler icin (bkz: wifi ile kadin kaldirmak) (bkz: gsm ile kadin kaldirmak) (bkz: wimax ile kadin kaldirmak)
  • mantigini bir turlu anlayamadigim olay. icq'da bile listeniz disindan mesaj gonderen hakkinda yalan yanlis da olsa bir nebze olsun fikriniz olabiliyor ve bulusmadan istediginiz kadar sohbet edip tanima ihtimaliniz var, burada ise bluetooth ozellikli telefona sahip olmasi kisi icin yeter kosul gibi gozukmektedir. ayrica kimin kadin kimin erkek oldugu nasil anlasiliyor ki, ya kirk saat kadin diye erkek ile mesajlasilirsa.

sozlukculerin aslinda demek istedikleri
    bi anlatin yahu mantigini da bizde ise giriselim.
  • telefonunuzun adını e-mail adresiniz olarak (msn için kullandığınız olursa daha iyi olur) kaydeder ve açarsınız ortamlarda blututunuzu.

gerisi ya nasip.

(bkz: ya tutarsa)
hesabın var mı? giriş yap