• albüm ortamlara düşmüştür.

edit: ilk izlenim, sert-hızlı-gaz ama bir o kadar da kötü. bakalım şarkılara alıştıkça gaza getirebilecek bir albüm gibi duruyor.
  • 2 nisan 2008 tarihinde finlandiya'da, 7 nisan 2008 tarihinde ise avrupa'da görücüye çıkacak altıncı children of bodom albümü.

günlük tutmuşlar kendileri. buyrun:
    http://www.cobhc.com/studio07.php

edit: tarihleri biraz kaydırmışlar. 9 nisan'da finlandiya ve japonya'da, 11 nisan'da almanya'da, 14 nisan'da tüm avrupa'da, 15 nisan'da ise amerika'da dinleyicilerle buluşacak.
  • gayet sıkı, sert ve iyi melodik riffleri içinde barındıran ortalamanın üstünde olan children of bodom albümü. eski yaptığı işlerden bağımsız olarak değerlendirilmesi gereken bir albümdür.
  • albümün yarısı leş olmasına rağmen, diğer 4 şarkının**** gene gideri var bence. çıkan en berbat albüm olduğunu itiraf etmek gerek ama onun bile gideri var. tabi 5 albüm boyunca sadece 1 tane beğenmediğim şarkı* çıkartıp, tarafım beklentileri yüksek tutunca hayal kırıklığı oldu biraz tabi.
    **
  • türk metal müzik dinleyicisinin anlayamadığı, kafasının basmadığı, bu güruha fazla olan müthiş, eksiksiz bir children of bodom albümü ve albüme ismini veren müthiş bir şarkı. adamlar şu ana kadar yaptıkları en iyi albümü yaptı, farkında değilsiniz.
  • alexi'nin elinden çıkamayacak kadar kötü riffleri barındıran çok vasat cob albümü. tartışmasız grubunun ilk ve en kötü albümü. şurda burda duyulan güzel melodiler dışında bir numarası yoktur.
  • eski children of bodom albümlerine göre oldukça vasat sayılabilecek bir albüm. ne eski yerinde olan sertlik var, ne de o güzel klavye giriş-çıkışları.. kesinlikle beklentilerimi karşılamamış ve müzikal olarak beni tatmin etmemiş bir albüm olmuş.
    (bkz: huysuz ihtiyara dönüşme süreci)
  • bazı büyük müzik otoritelerine göre beğenmemek gibi bir şansınız yok bu albümü. ha beğenmiyorsak neymiş kafamız basmıyormuş...

ulan her fikre eyvallah da, bir ürünle iligili kritikte eldeki ürünü değil de kendisine ters istikamette düşünen insanları hedef almak kadar pre-matür ve gereksiz bir davranış şekli ben bilmiyorum.

imza: tıpkı sayısız vasat magazine'lerdeki gibi albümü beğenmeyen vasat türk metal müzik dinleyicisi :( çok vasatız.
  • olmamış bir albüm ne yazık ki. ne yapsalar ne etseler artık bir hate crew deathroll daha yapamayacaklar gibi gözüküyor.bir ayrılan gitarist faciası daha yaşıyoruz sanırım (bkz: soilwork). halbuki ilk başta ne kadar sevmiştim bodom'un çocuklarını...
  • ayrıca bir ekşi sözlük yazarı.
hesabın var mı? giriş yap