• izmir'de kar$iyaka excalibur'a lise kiyafetlerimle gidip visions of europe'u cektirdigimde 1998 idi. o tarihten bugune cok $ey degi$ti, evimi once ba$ka bir $ehre ardindan da ba$ka ulkeye ta$idim, sayisini benim de unuttugum kiza ilan-i a$k ettim ve omur boyu beraber olma anlamina gelebilecek sozler verdim falan fistik.

bugun, 2009'da kuzeye dogruca bir ulkenin $ehir di$indaki ormanlik bir semtinde buroda gece mesaisi yaparken radyodan gumbur gumbur ba$ladiginda aslinda hicbir $eyin degi$medigini farkediyorum. o metal dukkaninin kapisindan girdigimde gorduklerimi, orada yaptigimiz muhabbeti ve daha onemlisi hissetiklerimi hatirliyorum ve black diamond'la gecen o kadar yila, muhabbete, aniya, hikayeye girip cikan herkese te$ekkur ediyorum.

- do you wanna hear some more?
    - yeeeaaah
    - how about a song frommaaa.. visions album?
    - yeeaaaaaah (konserde zeka seviyesi magara adami duzeyine du$en metalci)
    dini dini dinini dininindidni

eskimeyecek, avrupa metal tarihine bir yerlerinden gecmi$ $arkidir blek daymind.

(bkz: üçüncü kişilere bir şey ifade etmeyen entryler)
  • itfaiye camiasının çizme konusunda prada'sı olan markadır. çizmeleri çok süperdir, sağlamdır. hakkaten yanmaz.
  • alive iv versiyonu inanılmazdır.
  • again i see you standing there watching me
    your gaze, those eyes are tantalising openly
    inviting me to get close to you
    can't help myself
    there's fascination in the air.

i try to fight this strong sensation
    but there's no chance to escape
    from this temptation.
    feels like i've known you before, repeating phrases,
    but i yearn for something more.

i know
    i can't stay by your side
    forever,
    but i know
    i won't forget your beauty,
    my black diamond.

(instrumental)

i know
    forever,
    but i know
    my black diamond.
  • tüm zamanların en iyi şarkılarından birisidir.
    (bkz: kiss)
  • janet jackson‘ın bugün resmen açıkladığı, 2020 yazına yetiştirmeye çalıştığı yeni albümünün ve yeni turnesinin ismi. abd’nin yanı sıra avrupa’ya da uğrayacakmış üstelik, işte bu harika.
  • stratovariusun harika parçası, uzun aradan sonra dinlenince insanı hoş ediyor.
    klavyede jens johansson enfestir.
  • tadi ve kokusu cok guzel olan bir pipo tutunu.
  • "i know
    forever,
    but i know
    my black diamond."

kaç gencimizin hayallerine girmiştir bu kısmıyla bilinmez, adamı son kan damlasına kadar sikebilen şarkıdır.
  • birçok pipo tütününü denemiş biri olarak diyorum ki pipo severlerin duty freelerde gördüklerinde düşünmeden alabilecekleri enfes bir içimi olan ve farklı aromasıyla tam bir keyif tütünüdür.

diğer tütünlerden belki daha pahalıdır ama pişman olmazsınız.

(bkz: https://encrypted-tbn2.gstatic.com/…d35yv9xjnmzvur3)

(bkz: http://www.tecon-gmbh.de/…sen black diamon 100g.jpg)
hesabın var mı? giriş yap