• kripto para piyasasinin buyuk orospu cocuklari.

bitcoin gold ile baslayan surecte iki uc haftadir turlu turlu manipulasyonlarla piyasanin icine ettiler. anahtar kelimeler;
    gold, segwit, tether, cash, bitcoin.

bugun ise bitcoin ve cash arasinda tek seferde yuz milyonlarca dolar degerinde coinleri alip satarak fiyatlari ani dusuruk yukseltiyorlar.

yigidim aslanim bhararam nerdesin, indir sunlari!
  • muhtemel tarihteki en büyük ponzi sistemini tether üzerinden yaratmış şirkettir.
  • 4 aralık'ta yaptığım transferi hala verify edememiş borsa. üstelik 3 kere mail attım dönüş yok. btc'lerin üzerine yatmasalar bari!
  • vaktiyle buraya bir miktar eth atmıştım. baktım çok düşüyor ltc yaptım onda bekledim o da düşünce iota ya çevirdim. o da düştü. neye el atsam düştü düştü. miningden gelen zec de buraya düşüyor. adamlar artık ya tamamen batıyor. ya da fakirler gelmesin diyorlar. 250 usd altında coinleri withdraw edemiyorsunuz. iyice mala bağladı. toplam 300 usd lik coinim burda eridi 120 dolara düştü. şimdi çektirtmiyor da. gusül abdesti nasıldı?
  • bitcoin darbe alırsa, sebebi olacak site. bunların çıkardığı tether ile ilgili bin türlü komplo teorisi dönüyor ortalıkta. sıkıştıkça karşılıksız usdt bastıkları iddia ediliyor. yani havadan para basıyor, o bastıkları usdt ile bitcoin'in fiyatını şişiriyorlar. günün sonunda olan yine küçük yatırımcıya olacak. şu an bu site göçse ve fiyat 3-5bin dolara düşse inanın üzülmem bir bitcoin yatırımcısı olarak. zaten bitcoin yine yükselmeye meyilli bir kripto, elbet yine eski haline gelir ama böyle suni bir şekilde şişerek değil, daha sağlıklı düzeltmelerle gelir. ytd.
  • support ekiplerinden yanıt almak imkansız - değil. tek yapmanız gereken reddit.com/r/bitfinex adresinde yer alan subreddit'e başlık açmak. 40 gündür çözümlenemeyen sorunumunu yazdım, 2 gün sonra reddit'ten cevap yazdılar ilgileniyoruz diye. 1 gün sonra da çözüldü mevzu (google 2fa'yi kaybettim, iptal edilmesi lazımdı)

ps: ref link paylaşmıyorum, kıymetimi bilin.
  • bitfinex.com

10.000 civarında günlük hacimi bulunan bitcoin borsası. btc-e'den sonra en yüksek hacim burada gibi.
  • fiat yatırma/çekme durmuş. tether düzenbazlığı fena patlayacak sonunda.

https://twitter.com/…tatus/1049468494343856128?s=19
  • kardşm iota'larımı satıcam paramı geri vrr msn?
  • götüm götüm kaçmaya çalıştığım borsa şu anda.
hesabın var mı? giriş yap