• dün akşam bir vesileyle masumlar apartmanını açtım. kendisini ilk defa seyir etme şansına erişmiş oldum. öncelikle bu konuda emeği geçen en başta annesine, en sonda set çaycısına ve bilhassa trt görevlilerine minnettarlığımı ifade etmek isterim.

seyrettim dedim ama bakakaldım demeliydim belki. malesef dizinin konusunu bile anlayamadım. yok adam sorunluymuş da sayko muymuş da psikopat mıymış. ya böyle bi şey olabilir mi? ayıp değil mi ya böyle bi varlığa hatalı demek, onu eleştirmek, hareketlerini sorgulamak?*

şahsen böyle bir adamı 3 metre mesafeden görsem, kafamdan hemen masraflarını hesaplarım, çocuklarımı yetimhaneye iteler, onu da eve kapatırım.

neyse allama şükür, etrafımızda böyle insanlar yok da namuslu namuslu evimizde oturuyoruz. eeee ne demişler kimse sınanmadııı günahın masumu deyildir. çok seviyorum bu sözü.

daha da bu nalet diziyi seyretmem, ahlakım bozuldu. şikayet edicem.
  • ekranda görünce "vay orospu çocuğu" demekten kendimi alamadığım oyuncu.
    karizmayı böyle övüyoruz, biz de böyle delikanlıyız napalım*

bak mesela aynı etkiyi murat boz yaratamıyor, bilmem anlatabildim mi.
  • aslı enver bu arkadaşı bırakıp murat boz'a gitti ya, daha da bir şey diyemiyorum!
  • sizce de fazlasıyla göz doldurmuyo mu ? erkek veya kadin izleyici fark etmeksizin tüm izleyicileri olarak aynı tepkiyi veriyoruz galiba .

insanoğluna beyaz ten siyah saç siyah kaş kombinasyonun çok yakıştığının kanıtı resmen. ayrıca;

(bkz: hayat şarkısı)
  • gülümsemesinden etkilenmeyen kadını allah çarpar.. işte öyle bir adam..
  • erkekte iki kıl yumağının önemini göstermiştir:
    1)saç
    2)sakal

adamı beğenmezdim, şimdi vay beehh diyorum.

hipster göre göre, beğeni algımın içine sıçtınız şerefsizler. nerde analarımızın beğendiği süt gibi, damat tıraşlı beybabalar, nerde tipini skiym tandanslı, eli kahveli, kemik çerçeveli beybiboylar...

bana saçınız sakalınız karışık, hırpani homelesslar gibi gelin bebeyim.
  • kurt seyit ve şura'daki halini gördükten sonra türk televizyonlarında görülen gelmiş geçmiş en yakışıklı erkek olduğuna karar verdiğim erkek.
  • gittikçe hristiyanların hz. isa tasvirine benzemekte olan oyuncu. o saç,sakal filan. tövbe tövbe, bir gülüşü var oha dediğim.
  • bu tiviti görünce aklıma düştü, apartmanlı yeni dizisindeki tipine 10 saniye kadar baktım. zira, sırf hatırına hayat şarkısı dizisine bakmışlığım var. ve o 10 saniyede hemen karar verdim, kendisi hala saç tellerinden ayak parmaklarına kadar dipçik gibi duruyor. kıvanç tatlıtüy, murat toz, burak özkundura, can saman filan alayı halt yesin, birkan yanlarında adeta bir safi yunan tanrısı. tengrinin son dakika türk kadınlarına acıyıp türkiye'ye postaladığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam. bu yaşımda bana fangörllük yaptıracak tek türk erkeği ünlüsü. of.
  • kendisi ülke ortalamasının baya üstünde gayet yakışıklı bir adamdır. buraya 10-15 sene öncesinden kalma fotoğraflarını koyup “bu mu yakışıklı yha” diye ağlamanız komik.

bir kuzey italyan erkeği karizması var kendisinde, masumlar apartmanındaki oyunculuğunu oldukça beğeniyorum. umarım ileride daha iyi yapımlarda da izlemeye devam ederiz.
hesabın var mı? giriş yap