• umarım alemin kerizi bir tek ben değilimdir. konu ne olursa olsun. ( siyasi, futbol, türk kızı/erkeği, troll'lemelerini devre dışı bırakarak konuşuyorum ) bir başlık altında ciddi bir şekilde dönen tartışmada taraf olamıyorum. ilk girilen entry'yi okuyorum ve direkt "e yani, adam %100 haklı" diyorum. karşıt görüşteki yazıyı okuyorum. bu kez de tıpkı bir yavşak gibi, derhal ilk entry'nin sahibi yazarı satıyorum. "he lan, bu doğru söylüyor, diğeri bok yesin aq" diyorum. böyle böyle yazılanların hepsini okuyorum. ve evet. hepiniz haklısınız lan :/

yani bu nasıl iş ben anlamadım. ruhumdaki gevşeklikten mi kaynaklanıyor. çok mu iyi niyetliyim yoksa. "yazık ya o da üzülmesin, tamam lan tamam o da haklı :/" diye mi düşünüyorum. bilmiyorum. sanırım benden kaynaklı bir tutarsızlık bu. o yüzden nerede bir gürültülü tartışma var, derhal damlıyorum başlığa. içiniz rahat olsun. en az 1 şukela oyunuz cepte. yazılanların hepsine artı oy veriyorum. herkes haklı abi napayım :/
  • ilk entry için geçersiz olan önerme. ama ikinize de hak veriyorum.

edit: @2 silmiş; köftehor.
  • aklıma "herkes eşittir ama bazıları daha eşittir" sözünü getiren durum. valla bu durumun bu sözle ne alakası var ben de anlamadım şu anda ama aklıma geldi işte yapacak bir şey yok. sonuçta saçma da olsa herkese hak veren iyi niyetli insanlar var. "hayatın çeşitli güçlüklerine karşı üç şey hediye edilmiştir; umut, sevgi ve permatik." immanuel kant
  • nabza göre şerbet vermektir.
    desteklediğim bir eylem, insan kendini garantiye almalı.
  • ortada ciddi bir tartışma olmadığını gösterir.
  • herkesin kendini çok iyi ifade ettiğini gösterir. farklı bakış açısı ile aslında herkes haklıdır.

filin farklı uzuvlarını gören 5 adamın hikayesi gibi.
  • (bkz: nasreddin hoca)
    sen de haklısın.
  • özeti ":/" şeklinde.
hesabın var mı? giriş yap