• mükemmel ötesi bi blonde redhead şarkısı fake can be just as good albümünden.
  • iki katlı polar giysiye bipolar denilebilir.
  • sirketimizde calisan bir kizcagiz yanimda kriz gecirdi. kendisiyle birebir ben ilgilenmek zorunda kaldim. lityumunu icmemis o gun. ne dedigini anladim ne de ne yaptigini once. gencecik guzelim kiz yatiklarini ve soylediklerini kontrol edemiyordu. sonra aile dostlari almaya geldi. uc hafta kadar hastanede yatti sonra da. tabi ki sirkettekilerin deliymis, sorunluydu zaten dedikodulari hemen basladi. sonradan ogrendik ki kizcagizin yakininda canli bomba patlamis ve o olay tetiklemis durumu. su an gayet iyi gibi gozukuyor. hep de iyi olsun. sonra aradigimda bana “sakın kucucuk seyleri kafaniza takmayin bakin benim halime” demesi icimi deldi. sirket doktorumuzun dedigine gore bipolarlik ruhun kanseriymis. eger ilaclarini kullanmazlarsa sonu intiharmis. allah bu durumda olanlarin ve bu durumdakilerin yakinlarinin yardimcisi olsun. cunku gercekten cok zor bir durum.
  • mevsimsel değişimlerde en çok etkilenen kişilerdir. ileri derecelerde kişinin duygusal değişimleri saatlik dilimlerde gösterebilen rahatsızlık.
  • uluslararası ilişkiler litaratüründe çift kutuplu uluslararası sisteme verilan addır. soğuk savaş dönemi bu sisteme en güzel örneği teşkil eder. bir tarafta abd, diğer tarafta sovyetler birliği kutup başlarını oluşturmaktadır.
  • (bkz: çiftkutuplu)
  • sembolü :): olan nörobiyolojik rahatsızlık.
  • sabah her şey normaldi ve hatta %58 mutluydum. öğlen inanılmaz mutluydum enerjim tavadı, hislerim yoğundu ve tarifsizdi. 1 saat önce boşluk bile olamayacak kadar boş hissediyordum. karanlığın yeni bir dokusu başlamıştı sanki onu deneyimliyordum. akılalmaz derecede bunalıyordum. şimdi ise yeni kusmuş gibi rahatlamış hissediyorum ancak kustuktan sonraki o tat hâlâ damağımda… tahminen yarım saati (şunları yazmaya kalmadan) %40-42 mutlu olarak deneyimleyeceğim.

16 yaşımdayken bir diktatörün başa gelmesini ve bana zorla herhangi bir dinin ve ırkın (kültürün) kutsal ve sorgulanamaz olduğunu ancak bunu insanları öldürmeyecek şekilde bana aşılamasını isterdim (yarı mantıklı propagandalarla). her şey mükemmel olurdu.

şimdi 21'e 2 ay kala doğal-formal-sosyal sistemin sanrısını/yalanını ve sanrı bile olamayacak kadarını öğrenmiş ve yıllarca yanlışlayarak düşünmüş hâlimle baş başayım……… hem de sikik psikolojik sorunlarım başta olmak üzere maddi, manevi….. sorunlarımla…….. falan yazmak istemiyorum artık/amk. düşündüklerimin %20'sini falan aktarıyorum entry'lerimi okursanız (ki, umarım okumazsınız) anlamaya yaklaştığınızı sanabilirsiniz.

bunları yazması ve okuması ne kadar basit geliyor çok yüksek empatik eq'ya sahip olsanız bile

ancak

eğer yerimde olsaydınız (ki, herhangi bir canlı şeklinin bile bunu deneyimlesini asla istemem (algı dışında da olsa)) nefes almak istemezdiniz.

hayat tamamen boş ve yalan (bile değil). siktir et diyorum takıyorum, düşünmeden yaşayım ve salt kendimi mutlu edeyim diyorum o da yok. enerjim de kalmadı. bir de üstüne eşek şakası gibi yarın sabah içimden gelerek enerjik ve mutlu olacağım amk. sonrası akılalmaz demenin yetersiz bile kalamayacağı (?) bir karanlık ve yine sonrası her şeyim tekrarı……..

acı bile çekmiyorum artık.

düzenleme: tahmin ettiğim gibi, düz hissediyorum şu an. ben böyle döngüyü/hayatı sikeyim.
  • ciyirtili, rahatsiz blonde redhead parçasi. gicirdar gibi...
hesabın var mı? giriş yap