• suç örgütü. müşterisine satmakla yükümlü olduğu bileti siteye erişimi kapatıp sattırmayıp, açtığında bütün biletleri bitti gösteren mafya. bu kadar kısıtlı sayıda satışa sunulan biletlere kişi başı 4 bilet hakkı verilir mi? 1500 liraya satılan o biletler şimdi bir başka ahlaksız aşağılık sürüsü karaborsacıların ellerinde 3 bin liradan satılacak. gerçek bir organize suçu izlettiler bize sabah sabah. millet yıllardır bu yarışı bekliyordu.
  • 7,5 ytl tutarinda bilete 6 ytl masraf alarak kaziklamanin dibine vurmustur.
  • senden nefret ediyorum.
    neden mi?
    1. teksin. alternatifin yok. dolayısıyla her türlü sana domalmak zorundayız.
    2. kapitalistsin ve hiç acıman yok. her bilet satışından en az 15 lira kaldırıyosun(hizmet bedeli ayağına) ve ben sana bu parayı ödemekten hiç hoşlanmıyorum.
    3. ne bonkörsün ne de cömert. iki kişi yılda toplam 1000tl civarında bilet alıyoruz senden, bi kere de bu da bizden olsun demedin..
    4. 300 liralık bilet için 20 lira vade farkı istiyosun, taksitli ödemek istediğimde. böyle de gözü aç karnı doymaz bişeysin işte..

bu liste kafa düşündükçe çoğalır.
    şimdi işe geri dönmem lazım, malüm sana para kazandırmam için çok çalışmam lazım.

hadi kal sağlıcakla, ne diyim..

edit: götünüze girebilirmiş. girsin abi, napiim.. gayet içten ve samimi duygularım bunlar..
    ben silmicem, kanzuk silsin..
  • yetkililerine sesleniyorum:

bence esaretin bedeli diye de bir ek ücret koyun ya.
  • internetten alışverişin gişeden/dükkandan alışverişten pahalı olduğu yer yüzündeki tek oluşum.
  • roger waters konseri için kendilerinden garanti sanal kartla bilet aldım, ama işlemimi onaylamadı ve anasayfaya düştü.

üstelik kartımdan da bilet ücreti kesildi.

üçyüz kilometre öteden üç kuruş beş kuruş biriktirerek gideceğim konsere gidip gidemeyeceğim belli değil şu an. banka da açık provizyonu iptal edip paramı geri vermiyor ki tekrar almaya çalışayım. biletix'e de ulaşamıyorum, kapalılar. eh.

teşekkürler biletix, teşekkürler garanti.

yazıklar olsun.
  • dünyanın en kötü online gişesi. aynı zamanda usulsüz bilet alımlarının olduğu iddia edilen site.

bu kendini beğenmişliği ve o kadar lafa rağmen sitesini düzeltmek için bir şey yapmaması piyasada tekel olmasından kaynaklanıyor. ver mybilet'e de satış hakkı bak o zaman bu işler nasıl s.ke s.ke düzeltiliyor. ona veremiyosan kulüp satsın arkadaş ben ite köpeğe minnet etmek istemiyorum, parayı kulübüm kazansın istiyorum.

bir galatasaray taraftarı olarak ite köpeğe minnet edecek futbol sevdalısı fenerbahçelilere sabır diliyorum. artık gider kaç paraya karaborsa alırlar bilemiyorum.

twitter'dan gördüğüm ekran resimlerini koyuyorum:

https://twitter.com/…wimg.com%2fashihzyciaaejei.jpg
    https://twitter.com/…wimg.com%2fashj43kcqaabomq.jpg

ve diyorum ki; bu yazılanlar silinir, şaka yaptım * denir bu kadar adamın sinirleri bozulduğuyla kalır. biletix çıkar der ki böyle bi çalışanımız yok, bunlar biletix'i kötülemek içindir vs.

sen sağ ben selamet. duştayken sular kesilir kafanız sabunlu kalır inşallah.

edit: kimin zoruna gidiyor da ispiyonluyor. entry temiz.

edit2: ekran resimleri twitter'dan kaldırılmış, bu sebeple silinmeden önceki halini buraya yazıyorum; (ilk cümleyi google'yazarsanız sayısız ekran görüntüsü de çıkıyor.

"bir çalışanı olarak malum maça 9 tane bilet aldım bile. tabi sistemin içinde olunca girmesi falan kolay oluyor. yalnız taraftar kart falan bulmakla uğraştım tüm hafta. şimdi emeğimin karşılığını alma zamanı. 500 tl'den kapıyı açıyorum. hepsi adı market adı olan tribününde. tabi bir kaç kart daha bulabilsem daha çok bilet alcaktım ama olmadı halkımıza ancak 9 bilet ile hizmet verebiliyorum. acele edin maç günü yaklaştıkça fiyatlar artar. bundan ucuza mümkün değil bulamazsınız."
  • hafta içi gündüz seansları 3.5 tl'ye satılan istanbul film festivali biletlerine, bilet fiyatının tam %72'si kadarı kadar (2.5 tl) hizmet bedeli kesen, üstelik bunu da film başına yapan (yani tek seferde aldığınız her film başına 2.5 tl geçiren) rezalet.

bir ülkede internet'ten bilet almak bu kadar zor olmamalı! bir ülkede internet'ten bilet almak tek bir çakalın elinde olmamalı! yok mudur biletix'in karşısına çıkabilecek bir baba yiğit oluşum? yok mudur bu işe el atabilecek güçlü bir kurum? işte türkiye'yi sevmemek için bir sebep daha size...
  • biletix çalışanları saat 12'de siteyi online'a kapatıp local'de çalıştırıp bütün biletleri satın aldılar, şimdi de siteyi online'a açıp ellerinde espressolarıyla sigara molasına çıktılar bizim gibi enayilerden bahsedip kahkaha atıyorlardır
  • türkiye'nin etkinlik mafyasıdır.

- sitesi çalışmaz, bir sorun yaşasanız size cevap verecek muhattap bulunmaz. mobil uygulaması hata verir.
    - iksv ile sonsuz kardeşlik yemini etmiştir. lale kartı zorbalığının yegane savunucusu firmadır. gözümdeki değerleri sokaklardaki değnekçi otoparkçılardan farksızdır.
    - yıllardır satış noktaları sabittir, artmaz, hizmet gelişmez. websitesi çöker. en iyi olma değil, tekelleşme hedefindedir.
hesabın var mı? giriş yap