• kalt'ta yeni albümünün tanitimini yapmislardir.
    https://youtu.be/39hprlvisr8
    "merhaba ben sanal hayvan, beni hiçbir yerden tanimiyorsunuz. beyaz hayvanlar'in inceler galeri albümü tüm internetlerde. arkadaslarinizla bira icip youtube izlerken arkada da calabilirsiniz."
  • hata özür, görüntüde kaba özünde narin.
  • çok güzel şarkılar kaydeden bir kişinin sahne adı. tabi sahneye çıkıyor mu orası aynı konu.

http://soundcloud.com/…r/evine-d-nmesi-gereken-adam
  • her gece antidepresan niyetine biz doz alınası güzel bir grup. dilerim ki çok 'popüler' olmazlar ve yaptıkları işin kalitesi düşmez..

antidepresan niyetine..
  • uzun zamandır dinlediğim en tatlı albümün sahibi olan grup. tarzları samimi, rahat ve keyifli. umarım bu güzelliğin devamını bozmadan getirebilirler.
  • hasan inceler ve erman çağlar'ın kurucusu olduğu, hayvan gibi iyi grup. bir daha'yı kaç aydır loop'ta dinliyorum, ben bile bilmiyorum. albümlerini dinlerken mayışıyorum*. her albümün ortanca şarkısına böğüren bir ozan akyol eklerlerse bu sıkıntı da giderilmiş olur. bu tavsiyemi dikkate alırlarsa sevinirim.
  • bu narin ses tonuyla işleri zor bu topraklarda. burası ortadoğu kardeşim. burası intihar bombacılarının, allah söylemlerinin, pis siyasetçilerin, yalanın, kanın, tecavüzün mekanı... sen kalkmış lay lay diyorsun.

bu konsepte death metal, black metal gider. bırakın bu soft pop olayını. özünüze dönün. patlatın bir iron maiden solosu da kendimize gelelim.
  • kalt'ı 3 senedir sadece facebook üzerinden takip eden biri olarak bizim show'a çıkardıkları magnet gruplardan biri sandığım için aman sonra dinlerim diyip unuttuğum bir gruptu.

geçen spotify haftalık keşifte özünde narin'e denk geldim.
    büyük ev abluka'nın en güzel yerinde evin ve halimden konan anlar bıktım bye 'daki ritim gitar ve slide içeren şarkı dinlemek istiyordum ki zaten albümün çoğu şarkısı böyleymiş. iyi yani spotify'ın aylık ücreti 19.9 tl ; erman çağlar'ın solosu 25 tl olduğuna göre albümü 2 kere baştan sona dinlesem kâra geçiyorum.

hem beni youtube'da sevilen parçaların akustikli coverlarını arama/bulma/ dinleme/ arkadaşıma gönderme derdinden kurtardılar. albüm linki yolladım, kafamız rahat. 5 iyiymiş; 3 eh miş diye özet geçebiliyoruz.

hasan'ımın anadolu liseli olmaması ve ehliyeti olmamasını da * çok sallamıyorum, hey girl!'e, blue jeans'e röportaj verselerdi okurdum ama vogue okumuyorum çünkü standartlarım seviyeli düşük.
  • aklima bir sarki gelip de mirildandigima hic memnun olmadigimda hemen 'uzup kirmak miiii ne faydaaa o an yasanmaz oluyoor demektir' gibi yari dogru yari yanlis yari hicbiri bir beyaz hayvanlar sarkisi mirildanip mutlu oluyorum.
    cunku beyaz hayvanlar mirildanmak mutlu olmaktir.

bir dost
  • inceler galeri albumunu 2017 yılında cıkarmıs, gayet iyi de yapmıstır.

spotify
hesabın var mı? giriş yap