• bir kadın olarak başka bir kadına, sebebi ne olursa olsun bir erkek tarafından şiddet uygulattıran kişi. kendisine fazla giydirmeye gerek yok zira ilk cümle yeterince ağır.
  • önceden de itici gelirdi ama son olaylarda idda edilen doğruysa, kadınlığa hatta insanlığa yakışmayacak hareketlerde bulunan şahıs
  • herseyi vasat olan kadindir..
    sansi ve satis\pazarlama yetenegi disinda..
  • ya bana mı denk gelmedi yoksa internet kullanmayı mı bilmiyorum yoksa açıklaması internete mi düşmedi nedir, "bana iftira atılıyor avukatımla açıklama yapacağım" dediydi ben de bunca zaman beklediydim de o açıklama gelmedi yalnız. bunu da yazmış olayım buracığa.
  • her haliyle itici kadin. konusmuyor geveliyor, mirildiyor sanki.
  • ezgi asaroğlu'nun ushan çakır tarafından dövülmesi olayında ezgi asaroğlu tarafından azmettirici sıfatıyla suçlanmıştır kendisi. daha sonraları doksanlar adlı dizide feminist bir karakteri oynaması da ayrı bir ironidir ayrıca.
  • yerli helena bonham carter' ımız.
  • izlemekten rahatsız olmasam da nedendir bilmiyorum pek sevemediğim oyuncu. samimi mi gelmiyor acaba, bilemedim şimdi.

diziden gözü açık gitmedi bari
  • (bkz: #25220551)
    "aşığınım ölüyorum" diyordum kendisine ama leyla ile mecnun kavgası biraz da bu hatun yüzünden çıkmış. soğudum şimdi..
  • leyla ile mecnun'un nasıl da içine ettiğini dünya döndükçe asla unutamayacağım yeteneksiz, kura kura kurumuş kadındır. haa bu arada, söylemiş miydim ergen kaprisleri yüzünden leyla ile mecnun gibi bir güzelliğin ortasına sıçmıştır bu kadın...
hesabın var mı? giriş yap