• - fanatik fenerlilik (check)

- iyi derbi performansı (check)

- kavgalara giriş (check)

-maç sonu gözyaşları (check)

sek erkek bir kalecimiz daha var artık, hayırlı olsun.
  • aslanım benim. maç sonu sen ağlarken benim boğazım düğüm düğüm oldu. günün kazananı sendin şüphesiz.

not: gs.
  • fenerbahce van persie balonunu getirince bile rahatsiz olmamistim ama boyle vizyonlu transferler beni kudurtuyor. nerdesin otuzlarindaki adamlara milyonlar odeyen canim aziz baskanim. simdiden ozledik.
    not:bizimuefamizvarspor
  • herkes tuturmuş bir donnarumma. donnarumma 16 yaşında milan'ın kalesini devralmış, pekala çok iyi, bir de diğer top class kaleciler berke yaşındayken ne yapıyorlardı, bakalım.

-manuel neuer 20 yaşına kadar schalke'nin u19 takımında gençler liginde oynuyordu.

-gianluigi buffon 18 yaşında parma'yla seria a'da sadece 9 maça çıkmıştı.

-oliver kahn 20 yaşına kadar bundesliga'da toplam 4 maç oynadı.

-peter schmeichel 23 yaşına kadar hvidovre ile danimarka ikinci liginde oynuyordu.

-edwin van der sar 18 yaşında ajax genç takımındaydı. 23 yaşına kadar sahaya çıktığı toplam maç sayısı 28.

-petr cech 18 yaşında bisany ile çek liginde 2 maça çıkmıştı.

-david de gea 18 yaşında atletico madrid b takımında b liginde oynuyordu.

-marc-andre ter stegen 18 yaşında bundesliga'da toplam 6 maç oynadı.

-alisson becker a takım'la ilk maçına 21 yaşında çıktı.

bu yüzden ne berke'nin ne kendi moralinizi bozmayın. çoğu yıldız oyuncunun kariyeri böyledir. önünde yürünecek çok yol var, yukardaki kalecilerin arasına girmesini dilerim.
  • altaydan falan iyi oyuncu. şu an değil tabi de bence kendisinde ısrar edilmesi gerekiyor. cidden efsane doğuyor.

böyle bir maçta bu kadar genç yaşta bu soğukkanlılık kolay bir şey değil. kimse bir şey demiyor ama en az 2 tane 100% gol kurtardı. çocuk sevinçten sahada ağlıyor. böyle topçular lazım fenere.
  • bunun yediği golleri bilgisayarda futbol oyunu oynarken görünce "bu oyun çok saçma amk" diyip oyunu kapatıyorum.
  • bu akşamki maçın gerçek kazananıdır. bu maçta kazandığı özgüvenin üzerine inşa edecek kariyerini. fenerde ya da değil, umarım daha da başarılı olur ve seneye birinci kaleci olacağı bir takımda oynar.
  • "yabancı sınırı yabancı sınırı diyoruz, türkler oynasın diyoruz ama, maçtan sonra webo ile forma değiştirdim ve forması sırılsıklamdı inanamadım. 90 dakika boyunca bana baskıya geldi. işin birde o yönüne bakmak lazım." demis kendisi.

helal olsun cocuk.
  • aynı golü yiyen muslera yıllarca galatasaray’ın şampiyonluklarında en büyük pay sahibi oldu. ayrıca golde hata berke’de değil gustavo denen yeteneksizdeydi. öyle pas atma şekli yok. karaktersiz, gamsız herif.
  • hakem vs geçelim

defans ve kaleciye özel saygısı olan bir gs'li olarak yazıyorum.

yolun açık olsun, yıllarca fb'ye gol atmasak da olur. milli takım için konuşulan tüm tırtlardan daha iyiydi bugün her pozisyonda.

saçma sapan atılan geri paslarda hep uzağa iyi oynadı, %100lük bir topu çıkardı ve bunları derbi heyecanıyla yaptı

gs'li olarak mağlubiyete üzüldüm ama bu adamın iyi oynamasına çok sevindim
hesabın var mı? giriş yap