• sarkici.

bu adami seri katile benzeten bi tek ben miyim? tamam kimilerine gore yakisikli falan olabilir, vucut mucut yapmis karizmasini da begenenler olabilir ama bana bildigin sogukkanli cinayetler isleyip sonra sarki soyleyen biri gibi geliyor.
  • bu adamı ünlü yapan sistemi sikeyim.

bu adamın piyasada tutunmasını sağlayan; konserine gideninden 0,99 tl'ye malum platformlarda şarkısını satın alanların alayının şahıs varlığına koyayım.
  • kolunda "brky" diye dövme var röportaj vermiş bende hiç ego yok, ailem çok tutucudur falan. sırf reklam bu işler. ne kadar dingil varsa bu ülkede ünlü olup para kazanıyor ya ben ona yanıyorum. nerde cem karaca'lar, erkin koray'lar nerde bu dingiller sinan akçıl'lar. kaderimizi sikeyim ki biz bunların döneminde yaşıyoruz gençliğimizi.
  • kısa saç kirli sakal siyah gözlük gri eşofman tipine cok uyuyor. bir de adı taylan olsa cuk.
  • erkek olduğu için eleştirilmediği görüşüne katıldığım şarkıcı. zira evli olan kendisi olsaydı bu sefer de "kadına bak, evli adamı ayarttı." denilecekti. kimse kendini kandırmasın; bu ülkede hala cinsiyetçilik yapan büyük bir çoğunluk var. geçmişteki benzer örneklere bakabilirsiniz.
  • üniversite birinci sınıftayken bir trafik kazasıyla kaybettiğimiz güzel arkadaşımızın adı. tanıdığım ilk berkay. o gün bugündür her duyuşumda içimin sızlamasına neden olan isim.

sizin berkayları bilemem sözlük ahalisi ama bizim berkay dünya iyisiydi. allah sevdiği kulunu erkenden yanına alır derler ya işte öyle birşey. nur içinde yat dostum. biz yaşlanıyoruz, sen hala onsekizinde tazecik bir fidansın.
  • birkaç sene önce futbolcu caner erkin'in eşiyle, yani evli bir kadınla avm'nin bebek odasında buluştuğu söylenmiş, sonra evlenmiş, arda turan tarafından hem karısına yürünmüş hem de arda'nın kafasıyla burnu kırılmış şarkıcı. karısına yürünen caner erkin bunun burnunu kırmamıştı ama şimdi hem kendi karısına yürünmüş hem de yürüyen şahıs burnunu kırmış. olum ben karmayı çok sallamazdım ama tırsmaya başladım. eski olayı çift taraflı ödemiş olmuş. vay anasını. neyse geçmiş olsun. caner'e de saygılar.
  • eğer beşiktaş sağ kanattan bize gol atarsa bu adamı sikerim.

ek: vazgeçtim lan, yemezsek de sikerim. volkan'a söyleyin, adamı evinden aldırınca beni de çağırsın.
  • simsekli gecede görülen ay anlamına gelen isimdir.

ayrica isimde bile genelleme yapilmis ya helal olsun
  • "izmirli" klibinde tecavüzcü coşkun mu oynamış diye sorguladığım popçu.
hesabın var mı? giriş yap