• joker gibi adamdır. oynatıldığı her mevkinin hakkını vermeye çalışır. schalke'li de olsa bize bvb'liler olarak hakkını vermek düşer.
  • dünya'ya bir kere daha gelse yine alman olacak tiplerden.

eleman tipten direk waffen ss.

1

2

iyi ve sevilen bir futbolcudur orası ayrı.
  • bir takım hep mi doğru transfer yapar sorusunun son öznesi olan alman futbolcudur.

sözkonusu kulüp tabii ki juventus. hep doğru transferi yapıyor olmaları takdire şayan. belli bir kalitenin altında futbolcuya talip oldukları görülmemiştir. hep makul bonservisler yada satış listesine koyulan üstdüzey futbolcuların talibi olurlar. dani alves,khedira,pjanic ilk aklıma gelenler. höwedes satış listesine konduğu an sol ayaklı,dengeli,çok iyi bir stoper olarak beşiktaşa gelebileceği ihtimalini düşündüm. sonra juventus kaçırmaz bonuccinin kaybından sonra dedim içimden. ve bölüm sonu canavarı gibi bir yerlerden çıktı geldi yine bu adamlar.

benim için bayern münih ile birlikte dünyanın en iyi yönetilen kulübüdür juventus. bunu da bu vesile ile beyan etmiş olayım.
  • bu tip oyuncuların başlığına girdikce yılların ne kadar hızlı geçtiğini fark ediyorum. ben de ps3 var eskiden her sene yeni fifa oyununu alırdım, en son fifa 13 te kaldım. ondan beri almıyorum. eskisi kadar oynamıyorum zaten, arada bir kafa dağıtmak için bir iki saat oynuyorum. fifa 13 de yetiyor bunun için. höwedes de fifa 13 te genç sayılabilecek yaştaki defans oyuncularından biri. şimdi 30 yaşına geldiğini okuyunca zaman ne hızlı geçiyor dedim kendi kendime.
  • schalke 04 ile ilk resmi maçı ocak 2007'deki bir şampiyonlar ligi maçı olan 27 yaşındaki alman defans oyuncusu.

son 5 sezondur takımının kaptanlığını yapan sarı saçlım mavi gözlüm, özellikle son 2 sezondur yaşadığı sakatlıklardan dolayı bir türlü form tutamıyor. son olarak iki hafta önce liflerinin yırtılması sebebiyle nisan ayına kadar sahalardan uzak kalacağı açıklandı ve bu durumda kendisini 2016 fransa avrupa şampiyonası'nda izlememiz zor gözüküyor.
  • şu günlerde adı ciddi şekilde galatasaray ile anılmakta olan stoperdir.

geçen sezon başı göreve gelen schalke teknik direktörü domenico tedesco ile yıldızı barışmamıştır, yüksek maaşını da hesaba katarsak; bu yaz her türlü takımdan ayrılacak benedikt kaptan.

bundesliga, şampiyonlar ligi, almanya milli futbol takımı formalarıyla uluslararası seviyede oldukça tecrübe sahibi, savunma liderliği görevinin hakkını verebilecek kalitede bir stoperdir kendisi. yaşı da 30, bu tarz bir stoper için çok ideal bir yaş.

galatasaray'ın şu dönemde maddi durumları sebebiyle iki üst seviye stoper birden transfer edemeyeceği gerçeğini de düşünürsek; yanında serdar aziz ile birlikte iyi bir ikili olabilirler gibi duruyor. yani o dönemki tomas ujfalusi - semih kaya benzeri güzel bir yapı oluşabilir. umarım transferi gerçekleşir.

edit: gün itibariyle lokomotif moskova ile sözleşme imzalamış kendisi, kötü kaçan bir fırsat oldu.
  • 31 ağustos tarihi işte bu tip oyuncular için var. avrupa'nın devleri kendisini muhtemelen kapacaklardır. ama eğer ki 31 ağustos'a kadar alıcısı çıkmazsa, bütün türk takımları, bu adamı kiralık almak için üstüne atlayın, kapısında sürünün, ters takla atın, olmadı evinin dış kapısına kalp çizin. beşiktaş'ta pepe'ye ideal ortak olur, galatasaray'da zor maçlarda defansı tek başına toparlar, fenerlilere kjaer'i unutturur, o kadar diyorum.
  • 13 temmuz 2014 almanya arjantin maçında ilk yarının uzatmalarında harika bir kafa vuruşu yaptı fakat top direkten döndü. öyle topa çıkılır mı lan?
  • ileride kendinden çok söz ettirecek yetenekli savunma oyuncusu.
  • savunmanın bel kemiği tabirini en çok hak eden stoperlerden biri.
hesabın var mı? giriş yap