• ing. embesil
  • çocuğum olsa keserim. gökten koç inse koçu da keserim çocuğu da.

not: elim titremez şerefsizim. titrerse elimi de keserim.
  • hakkında 14 entry girilmiş ama ne olduğu yazılmamış zıkkım. meali justin bieber seveni demekmiş, uludağ sözlükten alınan bilgilere göre.
  • biz de ergen olduk ama beyinsiz olmadık dedirten isim. neslimiz kurusaydı da ardımızdan gelenlerin bu mallığını görmeseydik.

(bkz: allah'ım madem yarattın takip et)
  • turkish beliebers are the best isimli hashtag ile dunyacapında tt olmuslar..

(bkz: sen bizi koru ya rabbim)
  • çalıştığım kitapçıya gelipte "justin bieber" son çıkan kitabını (tipini sktiminin sanki kendi yazdı kitabı) sorduklarında tekme tokat girişesim geliyor. sadece bunlar mı birde directionerlar var tabi. hele kalın çerçeveli gözlüklü kızlar yok mu.. kitabı görünce sevinçten zıp zıp zıplayan manga karakterleri gibi olup ortalığı inletiyorlar cırlak sesleriyle. ulan gerzo ergen 2 sene sonra o kitabı çöpe atıcan haberin yok. erkek olanlarına da ayrıca ıslak meşe odunuyla girişeceksin ki adam olsunlar.

(bkz: ulan sinirlendim yine akşam aksam)
  • twitter'da yalnızca bir kaç saat sol attaki trends seçeneğini "worldwide" yaparsanız kendilerinden tiksinmek için yeterli gerizekalılığı görebilirsiniz.

sürekli şu tip embesil quote'ları wordwide tt yapıp duruyorlar.

beliebers are sexy
    justin loves beliebers
    beliebers are cool
    kidrauhl is the prince of beliebers (kidrauhl da justin bebesinin takma adıymış, allahım neler biliyorum)

twitter'la dünya gündemini takip edeyim derken yıldım lan sizden. valla yıldım..
  • ing. justinanan
  • fena halde kafamı karıştıran, kendimi, kimliğimi sorgulamama neden olan zümre.

şimdi 16-20 yaş arası dönemimi düşünüyorum da böyle rock dinliyorum diye sülalenin ve mahallenin büyükleri az çile çektirmediler bana. yok değişikmişim, vay zirzopmuşum, çok gürültülüymüş ne anlıyormuşum, bir ton tantana. ulan kaç kere rock müzik dinlediğimi sakladığımı hatırlıyorum. tabi o anki ergen kafasıyla ulan siz ne anlarsınız allahın dinozorları dedim kaç kere heriflere.
    tuhaf tuhaf şarkılar tavsiye ediyorlardı bana.

şimdi diyorum ki ulan acaba biz yaşlandık yeni dinozorlar mı olduk acaba? gelenekçi miyiz, yeniliğe açık değil miyiz yahu yoksa? çağa ayak uyduramıyor muyuz? bu bieber fanları arkamızdan taşak falan geçiyor olmasın lan?

bir taraftan da diyorum ki yok artık yahu justin bieber lan. nesi yenilik olabilir ki bu bebenin, bok gibi de şarkıları var affedersiniz. yok yok imkansız lan, adam bir kere ergenliğini atlatamamış yahu.
hesabın var mı? giriş yap