• 1991 e. elias merhige yapimi usa filmi. basindaki vurucu suicide-sacrifice sahnesinden sonra bütün filmi kilitlenerek izlediginiz, en son cast yazısı geçerken (god killing himself - donna dempsey .... mother earth - stephen charles barry .... son of earth - flesh on bone ) kurulabilecek -çünkü bitene kadar 42.000 olasılık geçmiştir kafanızdan - en ilkel senaryoyla karşılaştığınız dvd'si reselase edilebilecek kadar amacına ulaşmış film.

"öyle bir film yapayı ki sıfır para harcayayım, önce kimse birşey anlamasın, çağrışımsal görüntüler koyayım, hah tamam ful kontrast siyah beyaz yapayım nasıl olsa optik yanılsama olur görüntüde ister istemez..gösterime de giremeyecek kadar uyarıcı ve keskin olsun, sonradan kült olsun" güdümüyle ilginç bir girişim.

çiçeği burnunda aşıkların izlememesi gereken film.
  • tost makinesi ile çekilmiş, 70 dakika boyunca tanımlayabildiğim tek şeyin arada sırada görünen güneş olduğu filmimsi. sanıyorum tek iyi yanı herkesin kendine göre yorumlayabileceği bir film olması. komedi mi izlemek istiyorsun, komedi diye aç izle. romantik? hop, dünya ana' yı kadın sürüklediği adamı da kocası olarak falan gör. gerilim? babası var zaten. kategorisi olmayan film diyelim buna.
  • her şeyin fazlası zararlı annem. imge imge nereye kadar.
  • süper başlayıp bok gibi devam eden sikko film. film demek de istemiyorum açıkçası da. şimdi çok garip film, çok rahatsız edici felan desem ne kadar rahatsız edici diye izleyeceksiniz yine. demiyorum. vakit kaybı. vallahi billahi vakit kaybı. ilk 10 dakikasını izleyin ve kapatın. 50 dakika cebinize kalır. arkadaşım;

--- spoiler ---

god kendini öldürdü, altına sıçtı, bokundan mother earth doğdu. tamam. mother earth ölü god'a handjob yaptı, spermlerini ellerine alıp kendi kendini dölledi, sonra son of earth, yani insan denen mal doğdu. insan da özürlü. oraya kadar anladım tamam. e o kapşonlular kim? şeytan mı? niye eziyet ediyolar paso? mother earthe kim, niye tecavüz ediyor? ne kadar saçma bir tecavüz sahnesidir allah belanızı versin.

--- spoiler ---
  • kameraman arkadaş bulup, siyah beyaz efekti dayayacağım. dayamak dedim de ohş. neyse.

dal daşşak soyunup daha sonra ağzımdan siyah gıda boyası akıtarak ellerimi tavuk gibi çırparak zıplayarak yamuk yumuk yürüyeceğim. arada belki düşerim.

aha işte size begotten 2 yi çektim. merak ederseniz izleyin tabii.
  • ----------------------------------------------------

(bkz: 28 şubat 2016 ekşisözlük direnişi)

(bkz: bütün entry'lerini silen yazarlar listesi)

-----------------------------------------------------------

(bkz: #59026321)
  • eşeko diye bir yapım vardı (körpe dimağa balyoz), ya onu izlemeli ya da bunu. ikisini de izlemeyi tercih etmeyen biri, kadir gecesi'nde sultanahmet'ten elinde bira şişesiyle geçebilir, hürriyet magazin okuyabilir, bir konyalıdan borç isteyebilir. fütursuzca genelleyebilir de, atı vursun, mızrağı kırsın, çuvaldızı unutmasın.
  • bi sik anlaşılmayan film. küçük çocukların psikolojisini bozmak için kullanılabilir.
  • sanat sanat içindir diyenlerin filmi.
  • bu ucube nedir ne değildir biri beni aydınlatsın amk, kamerayla çekilmiş tamam da neden niçin ve nerede çekilmiş. hayır birde bunu şaheser, kült film falan diye tanımlayan gerizekalılar var, allah akıl fikir ihsan eylesin ne diyeyim.
hesabın var mı? giriş yap