• "harman" isimli teklisini dinleme fırsatı buldum. hayatımda bu kadar kötü çok az şey dinlemiştim. genelde iyi yönlerine odaklanmaya çalışırım parça analizi gireceğim zaman, ama gerçekten çok kötü. vayn, yutup devam kardeşim
  • bu avelin şarkılarını hitlerde en üst sıraya çıkaranların kulak zarını sikeyim
  • squad , para , yee yee , skkrt... 13-14 yas kitlesi dinler. ki zaten hitap ettiği kitle o. o yuzden cok kafa yormayin.

albümün çıkmasının uzun surmesinin sebebi o kötü sesin 1 senede anca düzenlenmesi , düzeltilmesi. her neyse..
  • orul orul orospu çocuğu dur.

piyasaya alizade gibi ossurukları pomplayan ve millete faydası olmayan sikiğin önde gidenidir.

kesinlikle toplumdan izole edilmelidir
  • ibb tarafından 29 ekimde üsküdarda sahneye çıkarılacak olan şaklabanmış
  • dayı sen söyleme ya. bak gerçekten çok kötü sesin. gram tahammülüm yok ve müziğe dair yaptığın her şey yüzümü ekşitiyor.

benfero'yu tiye aldığı zamanları hatırlıyorum bunun ayrıca. fero bundan 8 gömlek daha üstün.
  • 2 dakikalık şarkılar yapan yandan yemiş rapçi. yap şöyle adam akıllı dolu dolu sözleri olan 4-5 dakikalık parçalar, biz de diyelim ki bu herif olmuş.

ekleme: lan adamların yarım saatte yazdığı diss'ler bile 3 buçuk dakikadan fazla. 2.37 nedir?
  • son çıkan ybf albümündeki mümkünse, manifest, hayalet şarkılarına fena düştüm kişidir.
  • takipçi sayısının çok oluşunun, kişiye sevdiği her şeyi icra edebilmesi için yeterli özgüven sağlamasının en güzel örneğidir. zamanında sosyal medra tarafında yaptığı içerikler eğlenceli, müzik icra etmek adına yaptıkları berbat kişidir.
  • bruce lee şarkısını çok başarılı bulduğum rapçi. maalesef rapçilikte iyi bir soundcloud rapper’dan ötesine gidememiştir ama şarkıları hayvan gibi iyi prodüksiyonlu olduğu için kendisini dinletir. değerli bi adam bence yaptığı işler gayet özgün.

türkiye’nin kendi nicki minaj’ını çıkartmasına da vesile olmuştur. sırf milleti kudurtuyo diye bile sevebilirim.
hesabın var mı? giriş yap