• selena gomez görünümlü nicki minaj.
  • 2 mart 1997'de doğmuş latin şarkıcı. bildiğin 97li. hayat çok garip vapurlar filan.

üstüne üstlük selena gomezin kardeşiymiş. mahlasındaki g, gomez'den geliyormuş. aslında amca oğlu filan da olabilir, kardeşi kısmını ben uydurdum. ama gomez olayı doğru. aslında hiçbir şeyi olmayabilir de, çünkü tüm ingilizlerin soyadının smith olduğu gibi, tüm latinlerin soyadı da gomez'dir.

becky from the block klibini ilk izleyişimde "kıza bak la, çocuk gibi. bayağı küçük gösteriyo." demiştim de; 16 yaşında olduğunu öğrenince `aslında büyük gösteriyomuş." deme mecburiyetini hissettim.
  • ilerleyen zamanda disleri icin ameliyat olmasina kesin gozuyle baktigim, kliplerinde meme, bacak ve gotunu on plana cikaran yonetmenlerle calismis olan vasat sarkici. kisaca vucudunu da diyebilirdim aslinda ama neden demedim bilmiyorum. ne sarki sozleri ne sesi ne de muzigi bir seye benziyor, piyasada kendisinden milyonlarcasi var zaten; umarim unlenemeden kisa zamanda piyasadan silinip gider.
  • (bkz: at)
  • ilerde iyice unlenecek sanatci.
  • power rangers filminde 'trini / yellow ranger' karakterini canlandırmıştır.
  • kesinlikle natti natashaıle beraber soyledikleri sin pijamas isimli sarkisi dinlenmesi gereken 97 dogumlu genc latín sarkici
  • kendisinden power fm'de dinlediğim bella ciao şarkısı ile haberdar oldum. radyodan dinleyince insan hmm sesi güzelmiş, fena da söylememiş diye düşünüyor. çünkü ben, bella ciao'nun pop, rock, rus ordusundaki marş ve latin versiyonu olsun hiç fark etmeksizin her söylenişini çok seviyorum. manası da hem aşk hem de direniş için çok büyük tartışmasız. merak ettim ve youtube üzerinden bu şarkıya çektiği klibi izledim. tabi ki ön planda la casa de papel dizisi vardı. şaşırmadım, popüler kültürün yansımaları. sadece izleyince klibi o radyodan dinlediğim sesin büyüsü kayboldu, sıradanlaştı, şarkının güzelliği hatırına izlenir hale geldi. bu şarkı belki basamak olarak işe yarayabilir bunu bilemem, bizde de hilal cebeci söylemişti:)) ama basamak cikamamıştı.
  • ben kendisini ilk bu klipte gördüm :http://www.youtube.com/watch?v=slprpp49rac

ön dişleri biraz ayrık ama sesi hoşuma gitti. gideri var gelecek vaad ediyor diyebiliriz =)) will.i.am reiste elinden tutarsa iyi yerlere gelir sanırım tabi fergie kıskanmazsa =)
  • çok orjinal ve güzel bir sesi olmamasına rağmen şarkıyı kendisine hayran bırakabilecek derecede eğlenceli, canlı şekilde söyleyen; dinleyeni anında moda sokabilen şarkıcı.

favorim mayores ama sin pijamas ve en son çıkan 24/7 şarkıları da enfes.
hesabın var mı? giriş yap