• tamamen oturduğum organdan salladığım bir hisse göre yerel fiyatlandırma yapacaklardır. yapmayacak olsalar neden para birimi eklesinler. (umut fakirin ekmeği mode on)
  • ulan adamlar 20 senedir yapmıyordu şunu, microsoft alalı daha 3-5 ay olmadan yaptı. helal olsun microsoft. her anlamda hem çağımıza çok güzel adapte oluyor hem de yerelleştirmelere önem veriyor.

sırada wowun aylığının düşmesi + büyük oyunlarda türkçe desteğinin artması var.

eğer wow fiyatı da yerelleşir ve ayda 30 lira filan olursa benim hayatım kayar bu arada.
  • 10 yıl geç kalmış haberdir.
  • 4 mayıs'tan itibaren türk lirasının kullanıma açılacağı platform. microsoft'un blizzard'ı satın almasının güzel bir etkisidir. gamepass sistemi ile oyun dünyasında çağ atlatan microsoft'un bizim gibi fakirleri yerel fiyatlandırma ile sevindireceğinden şüphem yok.
  • 1200 liraya warcraft reforged almak ister misin? alamayacağını biliyorduk öyle sikimizin keyfine getirdik işte türk lirasını.
  • steam den oyun satın alırken rahatlıkla kullanabildiğim visa electron tipindeki bankomat kartımı, kendilerinden oyun satın alırken kullandırtmayarak beni çok üzen mecradır.
  • bazen problemler çıkartabilen .net tabanlı bir blizzard uygulaması.
    launcher asılı kalır ve açılmazsa muhtemelen update için gelen dosyalar corrupt olmuştur, çözümü: *
    - ctrl + alt + del ile battle.net'e ait tüm uygulamaları sonlandırın
    - windows xp: c:\documents and settings\all users\application data\
    windows vista / windows 7 / windows 8 / windows 10: c:\programdata\

klasöründe, battle.net klasörünü uçurun.

- battle.net launcher'ı administrator yetkileriyle çalıştırın, eksik dosyaları tekrar kurmaya çalışacak ve açılacaktır.
  • microsoft yerel fiyatlandırmaya sıcak bakan bir firma olduğu için bir umut güzellik beklediğim platform.
  • 2012'de 60€ =150tl gibi bir fiyata öğrenci halimizle 4 arkadaş çıktığı gün diablo 3 alıp gece gündüz oynamıştık. ek paketlerin hiçbirisini oynayamadım. güzel bir fiyatlandırmayla diablo 4 çıkana kadar diablo 3 ek paketleri iyi vakit geçirtir gibi duruyor.
  • bir hata nedeniyle 22gb log dosyasi olusturan uygulama. farkina varmasam daha gidiyordu.
hesabın var mı? giriş yap