• kendisini ilk defa yalan dünya'daki orçun rolüyle izlerken gevşek, itici ve ağzına ıslak odunla vurulası bir karakteri çok iyi canlandırdığını düşünüp yetenekli bir oyuncu sanmıştım. meğer herif rol yapmıyormuş, zaten kendi kişiliği gereği dayak manyağı yapana kadar dövülesi insan tipi varmış..
  • 'ben farklıyım', 'sizin gibi değilim', 'kuuulum', 'iplemez bir serseriyim', 'kafam siz sıradan böceklerinkinden çok daha değişik çalışıyor' gibi görünmek için bütün hücreleriyle uğraşıyor, o kadar çok uğraşıyor ki muhtemelen kendisi de bütün bunlara inanıyor.
  • bu adamı itici bulan bir tek ben miyim?
  • bir yerde atilla yesilada gibi bir isim geliyor, sorulara mizahla karisik uzun uzun cevap veriyor ve bize bir seyler katiyor.

diger tarafta bu zat-i muhterem gibiler geliyor, sorulara kisa kisa “orospu cocugu”, “pic” gibi samimiyetsiz cevaplar veriyor! hayir anlamadigim, boyle olunca dusuyor mu? samimi mi olunuyor?

lutfen eksisozluge sorulari cevaplamaya gelen biri, bize bir seyler katsin ve bizim dusuncelerimizi onemsesin. boyle reklam amacli ismarlama isimler getirmeyin. hadi bakiyim.
  • aşırı itici oyuncu/müzisyen.

aslında kendisini çoğunluk filminde izlemiş ve beğenmiştim, sitcomlarda da başarılı buluyordum. ama ne zaman ki caner özyurtlu'nun loş sohbetler programında denk geldim, geri dönülmez şekilde irrite oldum. sürekli karşıdakini veya başka insanları aşağılamaya çalışan, kendini bir bok sanan bomboş kibirli tavırları var. sanırım cool olduğunu zannediyor. yapmacık samimiyet göstermemek cooldur evet ama kabalık ve terbiyesizlik hiçbir zaman cool olmamıştır bartu kişisi. artık bunla ciddi ciddi arkadaşlık eden oyuncuları bile takipten çıkarırım o kadar diyeyim.

edit: sözlükteki soru cevap etkinliğini ilk defa şimdi gördüm ve gözümdeki iticiliği %100 tescillenmiş oldu. bu arada kendisi de sözlük yazarıymış. "ben çok coolum her şeyi siktir ederim" tavrının arkasına saklanıp her gün kendi başlığını takip eden tip var bunda.

debedit: oha adamın ne çok sevmeyeni varmış, öylesine yazdığım entry debeye girmiş. linç başlatma amacım yoktu kesinlikle. tipine falan laf etmişler hoş olmamış. ama "sanki çok sikindeydi" diyenlere de anlam veremiyorum. hiç izlemeyen biri itici bulsa tamam da izleyicilerini kaybediyorsa biraz sikinde olması gerekir sanki. bahsettiğim videonun altındaki yorumlara bakarsanız olayın sadece ekşicilerle sınırlı olmadığını görürsünüz. neticede bundan sonra alacağı proje tekliflerinde kamuoyundaki imajının etkisi çok yüksek, her oyuncu için bu böyle.
  • genelde imrenerek baktığımız, belki de idol olarak gördüğümüz çoğu oyuncunun aslında ne kadar da mal olduklarını adeta yüzümüze vuran, götü buradan arşa değmiş vasat oyuncu.
  • tipik bir tinder kızı.
  • nerde müptezel var başımıza kral yapıyosunuz, aferin size.
    verdiği cevaplara bak dünkü bokun.
  • an itibariyle ona saygıyla ve ciddiyetle soru soranlara dahi 23 nisan'da siyasetçi koltuğuna oturan çocuklar gibi cevaplar veren gulse birsel adlı komedi emeklisi senaristin torpilli oyuncusu.
  • adam oyuncu ve canlandırdığı karakterden dolayı insan içine çıkmaması gerekir deniyor. bunu da beğeniyorlar. çok ilginç lan.
    bence bu sözlük ömrünü tamamladı artık. kapatıp yeniden başlatmak lazım. ya da bios pilini falan mı değiştirsen kanzuk. verim alamıyorum açıkçası.
hesabın var mı? giriş yap