• dün gece mesut yar'ın konuğu olan bünyanlı sanatçı. yine samimiyetiyle göz doldurdu. "bu güne kadar öyle olması gerektiği gibi değil, kendi görgüme göre davrandım." dedi. yani; popüler olmak için her yolun mübah olmadığını, oyunu kurallarına göre oynamadığını söyledi. biz seni hep efendi tanıdık, hep öyle kalarak bizi pişman ettirmedin bahattin abi. adam gibi adam, sanatçı gibi sanatçısın.
  • boşver üzülme isimli şarkısıyla 1999 yazında adını duyurmuş; gerek ilk, gerekse ikinci albümündeki şarkılarıyla, hem şarkı seçimi hem yorumu ile (bkz: kutupta yaz gibi) (bkz: işte bu bizim hikayemiz) (bkz: canım sevgilim) (bkz: adını yollara yazdım) gönüllere hitap etmeyi başarmış, sadece yaz akşamları değil; kafa yormayan ses tonuyla her zaman dinlenebilen, ne yazık ki hakettiği değeri görememiş gerçek bir sanatçı.

1969 doğumlu olup; gitar, keman, ud, bağlama çalabildiği enstürmanlar arasında.
  • kayahan gibi, yaşar gibi, ege gibi gitarıyla tanınmış bir şarkıcı. gerçekten de gereken önemi verilmemiş şarkıcılardan.
  • türkiye sınırları içerisinde yaşayan en efendi sanatçılardan bitanesidir kendisi, ayrıca sesi çok billur olmakla birlikte, lise zamanında aşık olan türk gencinin genelleme yapmaktan ziyan olmazsa dinlediği sanatçıdır.
  • türkiye'nin en underrated şarkıcılarından biri.

yumuşacık sesi, sağlam sözlü güzel şarkıları ile çok iyidir. şu adama hak ettiği değeri verin la.
  • on parmağında on marifet bulunan sansasyondan uzak ve aslında üzerine yapışmış olan romantik prens lakabının aksine çok espritüel ve neşeli değerli ağabeyim.

(bkz: hakiki sanatçı)
  • bu adamı niye seviyorum diye düşünüyordum hep, erkin koray'ın seni her gördüğümde parçasını yeniden yorumladığını görünce sanırım cevabını buldum.
  • tüm albümlerinin isminde aşk adı geçen şarkıcı. altı albümü birden aşk ile başlıyor. biri başlamıyor ama onda da yazıyor.

(bkz: aşk acısı)
    (bkz: aşk olmazsa)
    (bkz: aşk rüzgarı)
    (bkz: aşk yemini)
    (bkz: aşkı duymak istediğin her zaman)
    (bkz: aşkın tebessümü)
    (bkz: firari aşk)
  • 70lik adam.

bir 70lik rakiyi devirtebilecek kadar dokunakli sarkilara ve sese sahip.
  • severek dinlediğim ender insanlardandır.

nedenlerini sıralamam gerekirse,

1-)şarkı düzenlemeleri çok sade ve elektronik müzikten uzak oluyor.

2-) temiz,tok ve yanık bir sesi var bu abimizin.

asla yormuyor kulağımı.

3-) yıllardır ekranlarda fink atan zıpırlara göre bambaşka bir kalitesi var.

buraları okur mu bilmiyorum ama, hep böyle kalmasını temenni ediyorum.

senin kendine has dinleyici kitlen yeter abi.

sen birbirinden güzel işlere imza atmaya devam et.
hesabın var mı? giriş yap