• nasıl unutabilirim ki??? en iyi arkadaşımdı bi zmanlar. bi hayvanlık yaptım sora çok kızdı bi daha aynı olmadı hiçbişey. hala aynı seviyorum dediğim insan.
  • bi ba$lik acip sonra doksan ayri ba$liktan kendi ba$ligina link veren $ahis. (bkz: eksi sozluk kullanimi)
  • baader meinhof avrupa'da şehir gerillacılığı yapan topluluklar arasında en romantik tabiatlı olanı. manifestolarında doğru düzgün bir mizah anlayışı sezilir. red army fraction ismi bile buna bir kanıt aslında - düşünürseniz, ne demek ki red army fraction, zaten manifestoyu yazdıktan sonra bir isim koymaları gerekmiş, rastgele bunu bulmuşlar-. ulrike'nin gazeteci olması olumlu etkilemiş örgütün kimliğini herhalde.
  • bu soyisimleri ilk bir yargısız infaz mı desem, işkence mi desem, gözaltında kayıp mı desem o tarz bir durum (tatsızlık?) karşısında almanya'dan gelen tepkilere karşı süleyman demirel (o zaman başbakandı, 1991 seçimleri sonrasında) "bizi eleştiriyorlar ama onlarda da baader-meinhof olayı (huzursuzluk?) var, kendilerine baksınlar" tarzında bir şeyler deyince duymuştum. sonrasında galiba gazetelerde baader ve meinhof'un kim olduklarına dair yazılar çıkmıştı, biraz daha ayrıntılı bilgi sahibi olmuştum.
  • bi takım korelilerin yolda çevirip çok ünlü bi film yıldızına, benim ise gene çok ünlü ve gol yollarında bi o kadar etkili bi futbolcuya ısrarla benzettiğim lakin bunları "yo yo yoo" diyerek kibarca reddedecek kadar mütavazi, şimdilerdeki rumeli hisarlarını fetih girişimleri başarılı olur ise çıldırasıya tebrik edeceğim, hatta kendisinin sanayideki arkadaşlarını da ekibe katıp sanal bi meksika dalgası tertip edeceğim, ama olmassa da gönüllerin şampiyonu olacak olan oyun teorisyeni.
  • şimdilerde napıyodur acep diyip merak ettiğim gomünist insan. *
  • zoban la ne derdi olduğunu anlamadığım sözlük userı.. ilginç.
  • politik konularda biraz heyecanli oldugunu dusundugum user. sakin kafayla daha iyi seyler yazabilir fikrindeyim.
hesabın var mı? giriş yap