• açılın ben de bi güzelleme yapacağım.

öncelikle 31.12.2019 tarihinde samsun sheraton otel de yılbaşı akşamı teoman dan sonra dinleme fırsatım oldu ayşe'yi.

konsere ilgi çok azdı. haliyle teoman çıktı şarkılarını söyledi ve gitti. belli ki onun da morali bozuktu. seyirci ile dialog filan hiç kurmadı teoman. insan bi yeni yılını kutlar seyircilerin. öyle bitkin ve sıkkındı hatta teoman başlığında ölmüş bitmiş filan yazıyorlar ya. abi canlı gözümle gördüm cidden bitmiş teoman. neyse konumuz teoman değil. ayşe hatun önal.

abi öncelikle kadın cidden çok güzel. at gibi bişi ismine münhasır hatun cidden.

teoman konseri bittikten sonra bir çok kişi terketti konser yerini daha sonra alanda 30 kişi filan kaldı.kadın 30 kişiye konser vermesine rağmen arada gitti kıyafetini değiştirdi.

sahne performansı cidden şahane ayşe hatun önal ın. kadın öyle eğleniyor ki sahnede asla ama asla negatif vermiyor. o eğlenince sizde eğleniyorsunuz. ben şahsen 30 kişiye konser versem modum düşer şarkımı söyler giderim ama inanın bu kadın öyle değil. başkası söylese inanmazdım ama ve bunu yaparken ağzım açık bakakaldım.

seyirci ile sürekli dialog kurdu. diğer şarkıcıların slow dan rock a hemen hemen her çeşit parçasını okudu. aldığı parayı kat be kat haketti.

sahnede öyle playback filan yapmıyor ha bu kadın. çatır çatır canlı okuyor. bi kere bile detone olduğunu duymadım ben.

kısaca piyasada ki çoğu popçuyu sesi ve güzelliği ile donunda sallar.

burayı okuyorsan da şahsım adına teşekkür ederim. konserde ben çok eğlendim.
  • bugün yaklaşık 50 liradan 400 lirayı acımadan pr'a basmış hatundur.
  • hande yener’in 2000’lerin ortasında yapmaya çalışıp beceremediği müziği türkiye standartlarının çok çok üstünde yapan kişi.

bu kadının en azından selam dengesiz albümüyle türkiye’yi bir sağa bir sola sallıyor olması lazımdı normalde ama doğru düzgün duyulmadı bile.
    diğer şarkıları da yine bir o kadar güzel. büyük ihtimalle pr kısmında ya zayıf kalıyor ya da kendine yakıştıramıyor o herkesin yaptığı ucuz pr numaralarını ama memlekette de işler biraz böyle yürüyor..
    keşke kendisiyle ilgili burdan bir kampanya başlatsak, hep linç kampanyası mı yapılacak, bir kere de sevgi kampanyası yapalım ne olacak.

edit: kendisi ayrıca efsanevi bir güzelliğe sahip, hande yener’in o 50 cm’lik bacaklarına giydiği mayoyu sahnede giyse ufak çaplı deprem yaratır. hatırlatan arkadaşa teşekkürler :)

edit : arkadaşların ricası üzerine şu konuya bir el atalım. (bkz: donetsk’te mahsur kalan türkler)
  • ayşe hatun’u çok beğeniyorum. yalnızca fiziksel değil duruşunu vs tabii. şarkılarını özellikle dinlediğim söylenemez ama denk gelince geç yapmam, dinlerim. kendisine ilgim geçen yıl bir tv programındaki tavırlarına şahit olmamla başladı, geçmişini bilmiyorum ki bilsem bana ne.

kadının o kadar kendi halinde, o kadar kendiyle barışık, o kadar kendinden başkasından destek beklemeyen ve de kimseyi umursamayan bir edası var ki hayran bırakıyor insanı. şarkılarını yapıp kenara çekiliyor, ne bir gereksiz pr çalışması ne saçma sapan insanlarla saçma sapan meselelerle ilgili polemiği var. aşırı güzel ve bir klibinde dahi kendisini objeleştirmemiş. instagram sayfasına baktım; bir tane seksi fotoğrafı yok. sıradan vatandaş hesabı gibi. tepesindeki kıvırcık ve tül tül saçlarıyla çektirdiği pozlarını paylaşmış. sıfır kompleks. az önce yine düştü önüme; yine bedenini odak yapmadan, uzaktan ve bileklerine kadar uzun plaj elbisesiyle bir kare. takdir ediyorum hakikaten. onun onda biri güzelliğe sahip ünlülerin -hatta normal vatandaşların- instagrama fotoğraf atmak için yaptığı şebeklikleri de görüyoruz çünkü. tabii bir konuda güvensizliği olan kişi ispat peşine düşer. ayşe hatun fiziğini neden sergilesin? antik mısır’da yaşasa tanrıça ilan edilirdi muhtemelen. umarım hep bu çizgide devam eder.
  • aradaa bir kulağıma bir yaz şarkısı takıldığında kimmiş derdim bu çıkardı. sonra şarkılarını beğendiğimi fakettim ama ne herhangi bir albümünü indirdim ne de youtube, spotify vs açıp dinledim. hatta şarkılarını beğendiğimi söylemekten de imtina ettim, komik karşılanır diye. bu hafta ilk defa şarkılarını dinledim ve bilmediğim şarkıları dahil oldukça başarılı. müzikalitesi oldukça yüksek ve türkiye'de elektronik müzik alanında da oldukça iyiler.

sonra sözlüğe girdim ve yalnız olmadığımı gördüm. herkes benzer şeyler düşünmüş, gözlemimde yanılmadığıma sevindim. kendisini ucuz müzik kategorisine koyarak haksızlık etmişim.
  • burda biri için olumlu yorum yaparsanız kesin para almış olmanız gerekiyor!
    ekşici dediğin kimseyi beğenmez çünkü.

bu arada süper kadındır.
  • yine paraya kıymış ve tanesi 20 liradan 100 lirayı gözden çıkarmıştır.
  • sarkilarinin sonunda habire feat. onurrr, gurcell stayla mix gibi ibareler olan sarkici. kimse de cikip demiyor ki amina koyim bu nedir.
  • çoğu chp'linin akp'den kurtuluş olarak hdp'ye oy vereceği, herkesin herkesle "fuck buddy" olmak istediği, doğum kontrol hapı kullanmazlarsa reglleri düzenli olamayan kızların giderek arttığı, su siparişlerini ışid üyesi gibi adamların getirdiği ve gelip kendi evinde sana tecavüz edip bıçaklamasınlar diye yemeksepetinden sipariş vermeye bile çekindiğimiz bu bok zamanlarda benim de dinlemekten çok hoşlandığımdır.
  • kadın tüm parçalarını altyapıları için çok zaman, emek ve para döküyor. çalıştığı isimlerden bakabilirsiniz.
    sözlerini de beğeniyorum, eğlenceli. kadının istediği de bu zaten.
    kliplerine gelince 'olay' , 'beyaz atletli' kliplerini bir açıp bakın. renkler, kıyafetler, geçişler. muazzam.
    kaldı ki sadece rendenin içerisinden deri montla çekilmiş kliplerin toplam bütçesini bu kadın sadece kostüme döküyor.
    benim gözüme de hitap ediyor hatta çoğu zaman "ya güzel kadın işte" diye deiçimden geçiyorum. geçirmeyen varsa bi kenarda oturup düşünsün.
    aptal bi beyanını, saçma sapan bi magazinsel kavgasını ben görmedim, duymadım. dosdoğruca hayatını yaşayıp iyi işler çıkartıyor. ellerine sağlık dediğim kadındır.
hesabın var mı? giriş yap