• piyasaya ilk çıktığı dönemde aynanın davulcusu olan müzisyen. farklı bir davul düzeneği vardır. her şey yerli yerinde değildir davulunda.
  • belli aralıklarla davul çalıştığım,türkiyedeki en sağlam davulcular arasında olmasına rağmen gayet mütevazi olan ,çalışma odasında birsürü yavru kedinin olduğu ,izmirde cats ile kybele barda,konserlerde ise genellikle önder focan ile çalan iyi insan.
  • cats'in davulcusu. bence çok iyi. "huzur adam" diyesim geliyor her görüşümde, umarım kızmıyordur.
    hayatımda onun kadar sağlığına dikkat eden birini görmedim. hep güler yüzlü ve mutlu kalsın.
  • izmirli müzisyen, baterist.. davul çalmaya 8 yaşında başladı. genç yaşlarda (90'lı yıllarda) ayşegül aldinç, ilhan irem gibi ünlü müzisyenlerle çalıştı. daha sonra berlin'e taşınıp dünyaca ünlü hocalardan ders aldı. (dave weckl, chad weckerman, heins hensler) berlin'de birçok caz müzisyeniyle önemli caz klüplerde çaldı. türkiye'de de tuna ötenel, kürşat and, neşet ruacan, imer demirer, sibel köse, fatih erkoç, burçin büke, önder focan ve daha birçok caz müzisyeniyle konserler verdi. ayrıca kısa bir süre sertap erener'e eşlik etti. avrupa ve türkiye'de birçok caz festivaline katıldı. (istanbul caz festivali, avrupa caz festivali, berlin-hamburg-kiel-münih-zürih-roterdam turneleri, aydın caz festivali) halen izmir'de yaşamakta ve caz çalışmalarına devam etmektedir.
  • ilk bir portakal ağacının altında çalarken görmüştüm kendisini. kuşadasında, ortasında koca bir portakal ağacı olan bir bardı burası. yıllar sonra bir gece vapurunda, arkada sigarasını yakarken görmüştüm. inanılmaz yetenekli ve güzel bir adamdır.
  • el yapımı, yeni ve güzel davulunu bugün izmir mavi'ye kurmuş olan baterist bey.

(bkz: turuncu)
  • 20 haziran'da sibel köse'yle izmir'de caz yapacak olan kedi-adam.
  • marmaris yat yarışlarında her yıl bu vakitler
    caz yapan davul mütehassısı.
  • yurtdışında uzun süre yaşamış ve davul çalmıştır.
    yurtiçinde cazcıların aradığı bir yetenek olmaya devam ediyor...
  • güya biraz huysuzmuş, kedileri de kendisi de hijyenikmiş, insanları severmiş, pozitifmiş.. dilerim rüyaları her daim canlı kalır zihninde, hatta gerçek olur..
hesabın var mı? giriş yap