• bu kadının yaptığı müziğin türünün punk olduğunu düşünen 100 kişiye sorduk, 87'si ismail türüt'ün death metal solisti olduğunu düşünür çıktı.
  • 1984 yılında yetişkinliğe tepki olarak doğdu. 15 yıldır ergen.
  • 2003'e geri götürdü bir anda.

aq lisede tüm kızlar gözünü böyle yapıp, converse etek hesabı geziyordu.

erkeklerde polat alemdar gibi geziyordu sağda solda.

paradoksa bak amk.
  • bu kız gerçekten vampir olmalı.

bugün çıkan bite me klibini izledim de girlfriend klibinde ki haliyle şuan ki hali nasıl hala birebir aynı olabiliyor aklım almıyor. kliplerin arasında sanki 15 yıl değil de 1 hafta var gibi. ilginç gerçekten.

bite me şarkısı da, tarzı da güzel olmuş. eski avril geri gelmiş sevindim. beni o güzel yıllar 2000'lerin başına götürdü duygulandım.
  • öldü sandım lan.öyle ani ismini görünce sonuna kadar complicated diyorum
  • apaçi.

sk8er boi ne yahu? türk olsaydı qayqaycı chocuq yazardı kesin. öyle fena.
  • lisedeyken aşık olduğum iki hatundan birisi. diğeri de bizim sınıftaki elif adında bi kızdı. ve sevgili okur avril bildiğiniz gibi sarışınken, elif ise tam tersi esmer bi kızdı. nası pis, ne olduğu bilinmeyen bi zevkim varmış ben de bilmiyorum. ve bir gece dolunay bulutların arasından yavaşça kendini gösterirken kendime bi hedef koydum. i have a dream dedim. avril de anlasın diye. bu iki kadından biri benim olacak. ve bu müthiş hedefi elif'i benimle çıkmaya ikna ederek başardım. gördüğünüz gibi insan bi şeyi hedefleyince nasıl da başarıyor. siz siz olun hedeflerinizden vazgeçmeyin. misal şimdiki hedefim kate upton ya da yağmur'u elde etmek. acaba hangisi... ayrıca böyle içi boş bi entry ile vaktinizi çaldığım için özür dilerim ama ara sıra saçmalamak istiyo bu deli gönül.
  • 2005 yılında ölmüştür. yerine yossi kohen geçmiştir.
  • bir ara youtube'da saçlarını taramışsın sarı renge boyamışsın adlı parçanın videosunun arka planında yer almaktaydı kendisi. türk halk müziğine katkılarından dolayı kendisine teşekkür borç biliriz.
  • öldü sanıp başlığa giriyorsunuz

ölümsüzlüğü bulmuş olabileceğini düşünerek youtube'dan çıkıyorsunuz
hesabın var mı? giriş yap