• yaklaşık bir yıl önce hayalini kurduğum araba a5.sonra dayanamayıp gidip palio aldım.mtv'si düşük, az yakıyor, park yeri sorunuda yok.detaya girmem gerekirse, ön camlar otomatik.dikkat ettiyseniz detayda bile boğmuyor.çokzel.
  • 1 yıl önce aldığım ancak nereye koyduğumu unuttuğum için kullanamadığım araba. "pele" koymuştum adını renginden dolayı. bir bulsam sayfa sayfa entry giricem buraya. biliyorum çünkü hepiniz merak ediyorsunuz pele'min şanzımanını, vites kutusunu, çelik jantlarını falan ...
  • mavisini sık sık gördüğüm araba. sokakta biri almış.

çok güzel lan. mal mısınız?

araba modelinden karakter tahlili yapan ezilmiş ruhlar bu arabaya da musallat olmuş ne yazık ki.

he a5'e binenler barzo, c180'e binenler keko, golf'e binenler zaten orzbu çocuğu size göre.

bugatti ile dolaşıyor herhalde bu arkadaşlar.
  • özellikle iki kapılı modellerinde arka koltuk mesafesi yok ama ayağınızı toplayıp oturunca sıkıntı olmuyor. iç dizaynı ile şark köşesi havası veren tek yabancı marka. bu arada yurtdışında olduğumdan memleket hasretini de gideriyorum.
  • almanya'da 3.0 tdi 240 hp'lik modelinin baz donanima sahip hali 42.600 euro'ya satin alinabiliyor. her türlü opsiyonel donanimi ekleseniz yine de 117.000 euro'ya ulasmaz.

yuh amk, farka bak.
  • audi'nin bir sanat harikası a7 den sonraki en güzel diğer modeli. rüşvet yiyen vali arabası kılıklı a6 ve a8'lerden şahsi fikrimce çok daha güzel görünmektedir.
  • türkiye'de nüfusun %99'luk kesimi için ütopik bir hayalken alamanya'da çalışan orta sınıf bir vatandaş için sadece bir opsiyon.
  • mercedes c serisi ve bmw'ye baktıktan sonra gidip bakıp almadığım/alamadığım araba. sonra clio, sonra linea baktım. onları da alamadım. arabalar çok pahalanmış.

şu an bianchi bakıyorum.
  • otomobile mobil olma özelliğini veren çekiş gücünü, oturdukları koltuk; ön tekerleklerden geride olduğu için çekiş, arka tekerleklerden ileride olduğu için itiş olarak tanımlayan taşıt dinamiği hakkında pek bir şey bilmeyen insanların pek spor bir araç değil diye yorum yaptığı bir araçtır.
  • bende koleksiyonu olan araba. siyah, beyaz, gri, lacivert ve bir de kırmızı olanından aldım, otoparkta bekletiyorum hepsini. şu an mercedes e 320'den hevesimi almaya çalışıyorum, sonra binecem a5 lere. zengin olmak güzel şey be. geberin lan pis fakirler.
hesabın var mı? giriş yap