• an itibariyle halk tv'de konuşuyor. o kadar ünlü ve başarılı insan susarken, bu adam konuşuyor. yarın öbür gün, devran döndüğünde, o ünlü ve korkak adamlar konuşmaya başlayacak. bu adam ise yine ezik, başarısız, fırsatçı olacak... evet belli bir oranda başarısı yoktur. fakat tanınan ve korkmayan bir insandır. hiçbir zaman yaptığı şarkıları dinlemeyeceğim. ne geçmişte ne de gelecekte. fakat gelecekte de bu adam konuştuğu zaman ne kadar cesur olduğunu hep hatırlayacağım...

debe: bir şey dikkatimi çekti. debeye hep 44, 45. sıralardan giriyorum. f1'de yarışabilecek kadar yetenekli ama hep son sıralarda yer alan japon pilotlar gibi oldum amk. başarı mı başarısızlık mı bilemiyorum...
  • hırsıza hırsız demek için devrimci olmak gerektiğini sanan kibir budalaları, bu adamın gayet yerinde tepkilerine gayet yersiz tepkiler vermekte.
  • daha dün beğenmediğimiz adam bugün duygularımıza tercüman oluyor. üstüne üstlük kimseye küfretmeden, kimseyi aşağılamadan. bunu çoğu zaman iğrenç olsa da espriyle, zekayla yapıyor. bazıları cidden kahkaha attırıyor, bazılarından sonra da bildiğin iğreniyorum. ne olursa olsun allah neşesini bozmasın.

birkaç örnek:
    "polisin telefonumu dinlediğini bilsem, sabahtan akşama kadar şarkı söylerim, bakalım ne kadar dayanabilecekler ?"

"bu "ismail yk" nın, "hs yk" ile bir alakası var mı ?"

"ben futbol'dan anlamam ama, bu dany'nin beşiktaş'a gitmesi, benim yunanistan'a itelenmem gibi bir şey mi ?. öyle diyorlar da."

"biz çok şanslıydık,barış manço vardı, cem karaca, sezen aksu vardı. şimdikilere yazık, ben varım,sinan akçıl var, ismail yk var ajdar var.:("

son olarak da melih gökçek'in ankara boğazı projesi için söylediği:
    "melih başgan ankara'ya deniz getirecekmiş, özcan deniz'i kastetti herhalde !."

bunlar ne ya!!! *
  • "hiç bu kadar biber gazına gerek yoktu! olayların ilk günü taksim'de bir konser versem, dağılırdı zaten millet" diye tweet atmış şarkıcı.

aferim len! bak bu dürüslüğünle gözüme giriyorsun.
  • attığı şu tweetle güldürmüştür.

--- spoiler ---

dayımla yengem koyu akp’li. bana misafir geldiler. pazar günü de oy kullanmak için de mersin’e gideceklerdi. dedim ben alırım biletinizi. almadım, şimdi de yer bulamıyorlar. şu an ikisi bana yan yana küfrediyorlar ama olsun, iki oy kârdayız arkadaşlar!

--- spoiler ---

adam otobüs bileti almamak suretiyle milli iradeye darbe vurmuş*.
  • nasıl söylediğine değil, ne söylediğine bakılması gereken kişi. aslında öyle demek istemedim, yaşasın hükümetimiz demek yerine, ben bunları söyledim ve yanlış olmadığını düşünüyorum diyebiliyor. zevzekçe söylemiş, kötü espriler yapmış olabilir ama dediğinin arkasında duracak kadar delikanlı. aynı durumda kalacak olsa buradaki delikanlıların yüzde 90'ı geri vitesin kitabını yazıp yandaş gazetecilere taş çıkartır.
  • sana göre fav ve rt uğruna, bana göre inandığı doğrular uğruna kendini heba etmiştir.

e tabi, man who stands for nothing fall for anything hesabı, reisiniz yarın bi özür dilese hepiniz atilla daşın başağını yiyelim, boyuma dola atilla babaaağğ diye dolanacağınız için çok da sorun değil aslında ne dediğiniz
  • seneler sonra uluslararası mahkemelerce devletten alacağı tazminat, açlıktan nefesi kokan ekmek beyinli akp'lilerin vergileriyle ödenecektir.

bir muhalif olarak içinde benim payım olacaksa %100 helaldir kendisine.
  • neymiş meydan gazetesinde yazı yazmış.
    bu sırada ülkenin istihbarat teşkilatının başında zaman gazetesinde yazı yazmış ibrahim kalın var.
    fıkra bu kadar.
hesabın var mı? giriş yap