• "tarafsiz" sloganiyla lanse edilen programda $oyle replikler gecmesi yerlere yatiriyor:

konuk: gelir vergi dagiliminin e$it olmasi onemli degildir onemli olan..
    reha muhtar (sozu kesip): dur hele.. sen boyle gelir vergi dagilimi onemli degil diyorsan alirim o mikrofonu senden.. alirim.. ver bakiim o mikrofonu.. (harbiden de alir)

ba$ka bir ornek (koca dayagi konusu):

konuk: koca dayaginin sebebi egitimsizlikten kaynaklaniyor diye du$unuyorum..
    reha muhtar (yine sozu keser): bana deme bunlari allahini seversen.. her$eyi de ama egitimsizlik deme gozunu seveyim.. amerika'da ingiltere'de kocalari karilarina dayak atmiyor mu.. birak allahini seversen.. ver o mikrofonu.. (alir)
  • bbg'nin konu edildiği bölümü pazar kanepe yatışı sırasında geyik olsun diye izleyedururken şoktan şoka girdim. insan gerçekten türkiye'nin battığı rezaleti böyle geçmişteki popi tartışma programlarını izlerken bir kere daha anlıyor.

"bbg türk aile yapısına uygun mu değil mi?" bu tartışılıyor programda. muhafazakar vs modern kapışması klasik. ama modern tarafın 2000'lerin başında anaakım tv'de çatır çatır söylediği argümanlarını görmeniz lazım. şimdi olsa kızlı erkekli beraber kalınan bir programın tv'de yayınlanması dahi söz konusu olmaz zaten de, hadi oldu diyelim. böyle bir şeyi tartışmaya kalksalar modern tarafın savunma hattı maksimum şeyden kurulur: "ne var aynı evde kaldılar diye cinsellik olmak zorunda mı? sizin aklınız ona çalışıyor. zaten ayrı odalarda kalıyorlar" falan. maksimum bu olur bak.

ama bu programda neler dönüyor neler. "seks normal bir şey. yarışmacıların arasında duygusallık veya cinsellik olabilir, ne var ki bunda?" "beraber kalmayı yasaklamayı düşünenler yarın bir gün üniversite yurtlarını ve yemekhanelerini de ayırırlar" vs. programın sunucusu kalkıyor bi mhp milletvekiline kafa tutuyor. linç edilmeden korkmadan.

çağdaş tarafın günümüzde savunma çizgisi öyle bir geriye düşmüş ki, geyik olsun diye izlenen programda bile pazar pazar resmen sinirlerim bozuldu. bugünlere şak diye gelinmemiş gerçekten. ilgililere tavsiye ederim, belgesel niteliğinde izlenebilir.
  • onumuzdeki haftadan itibaren ekranlara donecek olan programdir.sabir sabir ya sabir
  • gozlerimi ovusturdum az once. gittim bir yuzumu yikadim geldim. ama yok hayal gormuyorum herhalde.
    gercekten de $u anda ask oyunu dizisinde* ne olacaginin tartisildigi program demeye bin $ahit $ey.
    yasemin ergene cikti. sevenim baska sevdigim baska diyor.
    kenan rolunu oynadigini anladigim adam cikiyor. ben de aldatirim onu dalgama bakarim diyor.
    altyazi: sarp ve ekin neden kavusamiyor?
    zaman zaman reha muhtar araya giriyor, "neden kavusamiyorsunuz neden aldatiyorsunuz birbirinizi yazik degil mi?" diyor.
    seyircilerden sorular felan geliyor: "a$k ve mantik bir arada olmaz ki. bunu goremiyor musunuz?" diye soruyor umarsizca, suclarcasina.

1- madem boyle bir sey yapmak pesindesiniz bari senarist(ler)i cagirin??

2- dizi yavrum o. dizi. d-i-z-i. sen gercekten hamile kalmadin yasemin ergene. birbirinizi de numaradan aldatiyorsunuz artik.
    uyanin artik be. sonra sira bana gelecek, ben de uyanmaliyim bu kabustan.
    reha muhtar icin ozel kanun cikartilmali bence, unakitan cikartmiyor mu?
  • tutulacak diye ümit edilen ama hüsrana uğrayan salakça bir diziyi gündeme getirme çabasında olan gereksiz bir program.
  • biri bizi gözetliyor'un ilk sezonunda yayin yasagi almasi sonrasi programi izliyorum simdi, hey gidi be her kafadan insan catir cutur tartisiyorlarmis.

simdi böyle programlar yok ya, yalansa yalan deyin amk.
    https://www.youtube.com/watch?v=darhymrdd3y
  • başlık derin;
    ateş hattı ve reha muhtar ayrılmaz bir bütünün parçalarıdır.
    nasılki atomu parçalamak özel takım, taklavatla, çok gelişmiş laboratuar ortamında ve para harcanarak gerçekleştiriliyorsa;
    reha muhtar ve ateş hattını birbirinden ayırmak için buna benzer şartlar ve hatta bundan daha çok para harcamak gereklidir.
    bu tv programının özünü anlamak için reha muhtarın özüne inebilmek lazımdır. bu mümkün değildir. reha muhtar özü olmayan bi insandır. öz benliğini yunanistanda yitirmiştir. reha muhtarın acilen bios uptade'ine ihtiyacı olduğu açıktır. lakin yaptığı programın rating almasında, halen devam etmesinde, bu zat-ı şerifin halen show tv haber müdürü olarak eşşek yüküyle para almasında ve (devam ediyomu bilmiyorum) nilüfer gibi mevki ve saygı sahibi biriyle birlikte olmasında izleyiciler olarak bizim kabahatimizin ne denli büyük olduğu ortada değilmi.
    tarafsız olduğu iddiasıyla show tv nin perşembe günleri yayın akışına dahil ettiği bu program, aslında reha muhtarın şöhretini perçinlemek için geliştirdiği ben merkezli bir talk showdan ibarettir. dikkat edilirse programda talk edenleri üç ana gurupta toplamak mümkündür. 1. gurup esas oğlanın (reha muhtar) gurubudur. aslında tam anlamıyla grup sayılmaz gurubun sözcüsü ve elebaşısı süpermuhtardır. gurup içerisinde ikinci plandada yüklü paralar karşılığı tuttuğu alkışçılar ve gazcılar vardır.
    2. gurup 8-10 üniversite bitirmiş fakat bi türlü şöhretin kapılarını aralayamamış mevkii ve karizma sahibi olamamış, eğitmenlik yaptıkları okulun yada mesleklerini icra ettikleri kuruluşların dışındada tanınmak çok para kazanmak isteyen profesörler doktorlar vs den oluşan guruptur ki reha muhtar le bunlar arasında sürekli flört vardır. birbirlerini severler, aynı telden çalarlar, bam teli.
    "bu arada gayet aklı başında, mantıklı konuşan, tarafsız, tavizsiz, ön yargısız, gerçekten bir yaraya parmak basmak için orda olan ve çözüm üretmeye gelmiş insanlarda nadiren 2. gurubun içerisinde yerlerini alabilmektedir. bunlara duyduğum saygıyı burda belirtmeye gerek bile görmüyorum."
    2. gurpla 1. gurup sürekli paslaşmakta ve muhteşem bir oyun ortaya koymaktadır; allah 3. gurubun yardımcısı olsun.
    gelelim sefil yaratıkların, aşşağılık insanların, sömürücülerin, umut tacirlerinin, büyücülerin, üfürükçülerin gurubu olan 3. guruba: bu gurub kendi sahasının dışına çıkamamakta, her atağı reha muhtar tarafından kesilmekte, höt diyenin mikrofonu susturulmakta, aşşağılanmakta, rezil edilmektedir. zaten bu amaç için çağrılmışlardır stüdyoya. senaryosu olan tek tartışma programıdır. reha muhtar kendi şovunu yapacak, halkın en hassas olduğu noktada sömürücülere darbeyi vuracak, koduğunu oturtacak ve süpermuhtar olarak, zafer kazanmış maraşal edasıyla, bundan sonraki maça moral depolamış olarak programı kapatacaktır. olacaklardan abersiz olarak davet edilmiş 3. gurup ise bu programa geldiğine gelmişine bin pişman olacak, anasından emdiği süt fitil fitil burnundan gelecek, rezil rüsva edilecek, mesleki hayatı sona erecektir. işin kötü yanı bu adamlar özellikle bu programı, ciddi, saygın, söylenenin dinlendiği, konuklara saygı gösterilen bir program sandıkları için gelmektedirler. en azından medeni cesaretleri vardır. ama cesaretlerini göstermek için seçtikleri program yanlıştır. orada sarhoş muhabbeti çektiklerinemi, rezil edildiklerinemi, bi ton profesörden yedikleri takaza yamı, yoksa aldatıldıklarınamı yansınlar kararsız bi halde boynu bükük terkederler stüdyoyu
    emellerine ulaşamadan.
    ve programın seyircilerinin çilesi extra bi başlık olacak kadar tuhaf bir pozisyondadır. fikir beyan edebilmek için birbirlerini çiğnemelerine, reha muhtarın despot yönetimine, çocuk gibi azarlanmalarına ve hatta oha dedirten stüdyodan kovulmalarına rağmen takdir edilecek bir ısrarla orayı doldurmakta ve programın ratingine katkıda bulunmakta devam etmektedirler.
    iyi geceler türkiye her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsan
  • perşembe geceleri yayınlanan reha muhtar'ın komik programı. her konunun sonu kemalizm ve şeriat tartışmasına bağlanıyor bu da reha muhtar'ın pek hoşuna gidiyor. bütün programlara çağırılan öğrenciler gaza geliyor, tartışma kızışıyor reha muhtar reytingden reytinge koşuyor.
  • hortlamış bu. gömleğinin açık yakasının içinden görünen muskası, dışından geçen fularıyla rüküşlük abidesi reha muhtar sunmakta.*
hesabın var mı? giriş yap