• (ara: *aslinda demek istedikleri) şeklinde görebileceğiniz popüler başlık lafı.
  • sözlükte hemen hemen herkesin diğer insanların söylediklerini söyleyenden bile daha iyi anladığının göstergesidir..
    ayrıca dünya üzerinde hemen hemen kimsenin söylemek istediklerini direk olarak söylemediğini yine bu tip bildirimlerden kolayca çıkartmak mümkündür.. allahtan süper gelişmiş kavrama yetenekleri sayesinde bize yardımcı olan insanlar var da benim gibi söyleneni az buçuk alt anlamları haricinde olduğu gibi anlayanlara yardımcı oluyorlar...

mesela benim;
    " sözlük yüzü olmayan insanların nicklerinin ardına saklandığı yerdir. " gibi bir laftan; kişinin "ben internetten bihaber bir embesilim" demek istediği sonucuna ulaşmam, bu süper zeka, aşmış, coşmuş arkadaşlarım olmasa imkansızdır... ben böyle bir laftan anlasam anlasam sözlükte yazılanlar canımı sıkıyor sonucuna ulaşırım ki bu da gayet açıktır ve "aslında demek istediği" değil hali hazırda dediğidir .....
  • "aslinda anlamak istedigim" olarak duzeltilmesi gerekli "derleme yargilar"...
    yoksa matrik misin kardesim? memis misin? ruyasina mi yattin? nedir?
  • bunlar fazla aşklı romantikli film izlemişler he birde itiraf edeyim bende nasıl öleceğimi gördüm eee senden naber ?
hesabın var mı? giriş yap