• 2009 yılında şarkıları dijital ortamda tam 2 milyon 700 bin adet satmış kişidir. bugünün piyasasında, üstelik sınırlı sayıda kliple inanılmaz bir şey başarmış. helal olsun diyoruz. darısı yeni şarkıların başına.
  • yakında albümü piyasaya çıkacak olan harika sesli $arkıcı. özellikle kalp kalbe kar$ı $arkısı muhte$em.

http://www.youtube.com/watch?v=4krnxwvxpye

http://www.asligungor.com/
  • çok uzun zamandır ilk kez, duyduğum anda radyonun sesini açma isteği uyandıran enfes ses.

şarkısının sözleri çok mantıklıdır, değildir, iyidir, kötüdür onu bile farkedemeyip sadece sese kilitleniyorum her duyduğumda.
    zira o sesle, ne söylese güzel olurmuş gibi sanki...
  • aynur doğan a olan aşırı benzerliğiyle memleketine baktığım güzel sesli güzel kadın şarkıcı. ama izmir doğumluymuş, hem ses hem fizik bu kadar benzesin. olacak şey değil
  • yunus emreye ait, ''bana seni gerek seni'' adlı eseri muhteşem yorumlamış sanatçı. dinlerken içinize huzur dolmaması için hiçbir neden yok. tüm dertlerimden, streslerimden kurtuldum bir an dinlerken. depresyona girmiş bünyelere acaip tesir eden ilahi için ; bana seni gerek seni
  • karşısına geçip "bak arkadaşım, biz senin sesinin güzel olduğunu ferhat göçer'le şarkı söylemesen de anlardık" demek istediğim şarkıcı.zavallı ajdar bile öyle ya da böyle şöhret oldu bu ülkede, banu alkan bile televizyonlara çıkıyor detone sesiyle yahu.

güzel sesini meze kullanmadan sunabilmen dileğiyle.
  • her şarkısı birbirine benziyor ama hepsi de güzel. sesi? yok sanırım öylesi...
  • millete emre güngör'ün kardeşi, biri popçu diğeri topçu olmuş diye yutturduğum sanatçı. belki öyledir. belki de değil.
  • hakkinda bu kadar az entry girilmesine sasirdigim kisidir. sesiyle beni benden almistir.
    ozellikle kalp kalbe karsidir sarkisi icin ustun hizmet madalyasi verilmesi gerekiyor. sarkinin sozleri anlamli olmayabilir fakat melodisi ve asli gungor'un yorumuyla cok guzel bir eser ortaya cikmis. ferhat gocer'inde sarkiya kattigi degeri soylemeden gecemiyecegim.
  • hacıyatmaz'da ilk defa gördüğüm ve dinlediğim sesinin kaç oktav olduğunu merak ettiğim kişi
hesabın var mı? giriş yap