• counter-strike oynarkene sol-geri-sag-sol-geri-sag tus kombinasyonu. eninde sonunda varilacak nokta, baslanan noktanin 2 adim gerisi olacaktir.
  • masa üzerinde parmaklarını piyano çalarmış gibi tıp tıp tıp vurmaya alışmış insanların aynı alışkanlıkların klavye üzerinde devam ettirmek istedikleri zaman yazmaları kuvvetle muhtemel harfler bütünü.*
  • kiytirik sitelere acil uyelik gereken durumlarda isim, soyad, yas, cins, memleket her turlu soruya verilen fiks cevap.
  • kocaeli üniversitesi fen edebiyat fakültesi web sitesindeki yönetmelikler arasında yer alan bir belge.

ilgili yönetmeliğin bulunduğu sayfa ve belgeyi açınca çıkan mesaj için tıklayınız.
  • hayvan araya yok bişii dedirtmek için arattığım sonucunda da karşılaştıgım kombinasyon. allahım insanlar salladıkları zaman bile nasıl bu kadar tekduze olabiliyor?
  • üç kere okudum.
    bi şey anlamadım. neyse ki bi şey anlamamayı çok seviyorum şurda biz bizeyiz. daha çok anlamamak için bikaç kere daha yazsın üç beş kere daha alıp okurum. sonra yetişkin bir şiir terbiyecisi olabilirim.

bunlar olabilecek şeyler. olamayacak şeylerin başını çünkü iyi güzellik çekiyor. haberimiz yokmuş gibi çekiyor. iyi bi şey olunca kaçırıyoruz gözden (harbiden haberimiz olmadığı için).
  • baş ucumda, ofisteki masamda, tuvaletteki dergilikte ve arabamın sileceğinin altında mutlaka bir tane bulundurduğum kitap. birlikte bir çok fotoğraf çekinip instagramladık da ayrıca. çok güzel resim veriyor namert.

şiir dediler aldık, şahane bir üslup çıktı içinden. hızlıca okudum birkaç kez. çünkü bu kitap en az birkaç kez okunmalı sanırım ve ben hızlı okuma teknikleri konusunda çok deneyimliyim.
  • bir çok foruma giriş yapabileceğiniz kullanıcı adı, şifre kombinizasyonu.
  • bilgisayarda gereksiz yere adres falan gibi bilgilerin doldurulmasi gereken durumlarda kullanilan populer cevap
  • özgür göreçki'nin pan yayıncılık'tan çıkan ilk kitabı. sözde şiir kitabı ama açmaya kıyılamayan cinsten. o bana bakıyor ben ona. d&r'larda falan da olması lazım. daha yeni çıktı henüz gelmemişse siktir etmeyin.
hesabın var mı? giriş yap