• hahaha ameliyatta evliya gördüm diyen biriyle dalga geçmek sünnettir

https://youtu.be/hmrg2yq8zws

bu yobazlar tekeeer teker bitecek. nasıl bitecek? arif gibiler bizim gibiler dalga geçtikce bitecek.

biz işid gibi kafa kesmeye gerek duymayız,
    beynimiz var rezil eder bırakırız.

evliya gören adamın da halusinasyona karşı ilaç kullanması lazım. bugün evliya gören yarın melek görür çocugunu falan kurban etmeye çalışır.
  • arif'in dalga geçtiği salih selman hakkında şikayet var sitesinde bir sürü şikayet var, üşenmedim hemen hemen hepsini okudum. özellikle bu kişiye sünnet için gidilmiş sanırım ve bu kişiler çok şikayetçi ki gidenlerin de hepsi tahmin edersiniz dindar kesimden. kimisi çocuğunun ameliyattan sonra acıdan tır tır titredigini yani tam uyuşturulmadan ameliyat edildiğini, bazısı çocuğunun sünnetinin ergenlikte düzelir diyerek yarim bırakılınca çocuğunun pipisinin ödem yaparak içine kaçtığını ve tekrar ameliyat olacağını falan dehşet şikayetler yazılmış. hatta kimisi böyle doktor olmaz din ile doktorluk bu şekilde birbirine karıştırılmaz çocuğumun az kalsın penisi tümden kesilecekti yazmış. bu nasıl doktor kardeşim bu bildiğin kasap yazan bile var.
    doktor bozuntusu ışid tipli bu herifin kalitesi hakkında net bilgiler sunuyor.
  • göte göt demiştir. bu ülke ne çektiyse din duyarı kasan takiyecilerden çekti. islamın ekmeğini yiye yiye bitiremediler.
  • salih selman kim amk? kaç dil bilmesi önemli değil. dinci olması yeterlidir. bu ülkede böylelerini görmek istemiyoruz biz halk olarak artık !

dinci diye de herkesi yeterince sevdiniz 20 yıldır, bazılarınız domaldınız falan... ama yeter artık !

ülke bitti.

dinci istemiyoruz bu ülkede biz. medeniyet istiyoruz !

edit ve not: arif korkma kardeşim. takkeli pezevenkler her zaman aynısını yapar. sana da yine saldırıyorlar medeniyetsizler, görgüsüzler. korkma türk kardeşim. ülke bizimdir. bu ülkeyi bize atatürk verdi !

ne mutlu türküm diyene !
  • "tarabya´da dolce vita denilen bir gece kulübü vardı. bizde her akşam oraya takılıyoruz orada içiyoruz eğleniyoruz. mekan zula yerde‚ gazeteciler falan kimse bilmiyor‚ önceleri haftada bir gün gitmeye başladık sonra hemen hemen her gece takıldı‚ ben‚ yaşar‚ erdoğan arıca falan‚ keyfimiz kıyaktı. bir gece yine sabahladık dolce vitada ertesi sabah antrenmana gittik‚ tabi biz zomuz‚ birkaç saatlik uyku‚ daha ayılamamışız‚ esniyoruz falan o sırada soyunma odasına toprağı bol olsun teknik direktör stankoviç girdi ve ohh ohh mamma mia mamma mia dolce vita dedi. ben tabi şok oldum döndüm yaşarlara vay ib. allah´ın yugoslav´ı nereden öğrendi lan bu a ko. dolce vita gece kulübüne takıldığımızı‚ hani lan kimse bilmiyordu‚ mekan zulaydı dedim. yaşar ulan bu i yoksa bizi mi takip ediyor dedi‚ o arada stankoviç bizim bir işler karıştırdığımızı anladı‚ üstümüze geldi biz de öttük‚ meğerse dolce vita yugoslav´ca tatlı hayat anlamına geliyormuş. adamın bir şeyden haberi yok bizi uykulu görünce o tatlı hayat‚ dolce vita‚ ne güzel istanbul gibi takılmak istemiş‚ ben nereden bileyim dolce vitayı‚ biz sadece bizim takıldığımız mekan sanıyoruz‚ öyle bir enayilik yapıp‚ yakalanmıştık."
  • arif san joseph mezunu tıp hocasına laf etmiş ve twitterda gündem olmuş denmiş.

laf ettiği tıp hocası dedikleri adamın açıp bir tipine bakayım dedim bildiğin ışid militanı görüntüsü var adamda...

bu tıp hocasının üç vakte adnan oktar gibi bir rezilliği çıkar bence. psikiyatrik vaka olduğunu düşünüyorum.
  • saçmasapan bir insan ile dalga geçti diye alınan tipler damlamış yine.
    allah’ın nuru gibi laflarla konuşan kimseye saygım olamaz. biraz eğitim almış dincilere peygamber muamelesi yapıyor adamlar.

ben de sandım ki gerçekten kaliteli bir adamla dalga geçmiş.
  • 2019 yılında akit gazetesi'ne şu röportajı veren müthiş doktorla dalga geçtiği için linç edilen şahıs.

babasının harp okulları komutanı olduğunu; ancak karısını ve çocuklarını içkili-danslı toplantılara götürmemek için generalliği reddettiğini iddia ediyor. *

kendisi hakkındaki her haber de ne alakaysa "saint-joseph mezunu hafız doktor" şeklinde başlıyor; oysa ki saint-jo, amerikan okulları'na (izmir amerikan lisesi, üsküdar amerikan lisesi, tarsus amerikan lisesi) giremeyen öğrencilerin, çok düşük puanlar ile para bastırarak girdiği bir lisedir. dincilerin standart'ları çok düşük. cahillik sebebiyle, bunu mükemmel bir başarı zannediyorlar lol.

ameliyat esnasında melekler görmesi, "kapalı bir eş ararken; kolları, bacakları kaybolup sadece kafası gözüken eşi ile tanışması" , cumbabamızın şeyhülislam'ı hayrettin karaman'dan aldığı feyzler ile dine dönmesi falan işin cabası.

bu arada kendisi sarık, cübbe, şalvar ve takke ile doktorluk yapar iken; evine gelen profesör tarafından "kız kardeşin başörtüsünü çıkarsın, seni doçent yapacağız" teklifini reddederek; "bacımın başörtüsüne dokundurtmam" demiş.

asdfghjahs

edit : 1.5 saatlik sürede özellikle çaylaklardan olmak kaydıyla 30-35 özel mesaj aldım. "bu kadar kariyerli, başarılı hocamız hakkında ne diyorsun sen" vb zırvalar ve alışılageldik tehditlerle birlikte küfürler...

dediğim gibi, saint-jo'yu görünce büyük bir kompleks ile monşer sanıyorlar, karşı tarafta olsa "gavur tohumu, dıj mihraklar tarafından eğitilmiş" diyecekleri adamı yere göğe sığdıramıyorlar. "3 dil biliyor" şeklinde lanse edilen adamın bildiği yabancı dil ise muhtemelen a1 fransızca ve kuran arapçası ile birlikte b1 türkçe'den ibaret.

bu arada mükemmel cerrah'ımız, sünnetçiymiş. onda da pek başarılı değil sanırım.
    lolz
  • saint joseph mezunu olmak bir beceri mi? parasıyla kayıt olduğun okul yahu.
    ameliyatta evliya gördüm, ölürken melekleri gören genç kız gibi hikayeler anlatan bir "doktor" normal değildir.
  • boğaziçi lisans, stanford doktora mezunu taylan yıldız ile "internetçi" diye dalga geçiyordunuz ne ara ilim irfan fedaisi oldunuz. üstelik taylan yıldız olur olmadık şeyler de görmüyordu.
hesabın var mı? giriş yap